Oliwia Bieniuk wspomina mamę. "Codziennie o niej myślę. I o tym, czy pochwaliłaby moje decyzje"

Paulina Ermel 16.09.2020
Oliwia Bieniuk
Fotografia: TRICOLORS/East News

Młodziutka gwiazda udzieliła wywiadu magazynowi "Viva!" i wystąpiła w sesji zdjęciowej do najnowszego wydania. Bieniuk opowiada o zmarłej mamie, o tym, że za nią tęskni i idzie w jej ślady.

Oliwia Bieniuk zadebiutowała ostatnio nie tylko w krótkometrażowym filmie, ale także na okładce magazynu "Viva!". Aspirująca aktorka udzieliła wywiadu Krystynie Pytlakowskiej. Opowiedziała tu o planach na przyszłość, ale też powspominała zmarłą mamę.

Przypominamy, że 5 października minie 6 lat od śmierci uwielbianej przez wszystkich Anny Przybylskiej. Czy jej najstarsza córka zamierza pójść w jej ślady?

Oliwia Bieniuk wspomina mamę w wywiadzie dla "Vivy!"

Oliwia Bieniuk ma na koncie role w dwóch etiudach, które niedawno ujrzały światło dzienne. Młoda gwiazda wystąpiła m.in. w produkcji pt. "Glimmer", którą można obejrzeć w internecie. W sieci dostępny jest też krótkometrażowy film pt. "Jak nie zgubić siebie", w którym również występuje Bieniuk.

Ta druga produkcja jest dla niej bardzo osobista, o czym zresztą Oliwia opowiedziała w wywiadzie dla "Vivy!". Jest bowiem główną bohaterką nowego wydania magazynu.

Gram tam koleżankę głównej bohaterki, która stara się podtrzymać ją na duchu i na końcu wyznaje, że też kogoś straciła. To takie nawiązanie do odejścia mamy, chociaż nie padają tam żadne imiona czy nazwiska... Nie rozpłakałam się na planie, a być może powinnam. Ale nie umiem płakać na zawołanie, nie umiem przy ludziach ronić łez, myśląc o mamie - zdradziła w rozmowie.

Aspirująca aktorka opowiada też o swoich planach na przyszłość i wątpliwościach, czy mamie spodobałoby się to, co zamierza robić.

Mama zabierała mnie na sesje, które bardzo mi się podobały, i w ogóle uważałam, że aktorka ma barwne życie. Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia - dodała.

Oliwia została też zapytana, czy tęskni za mamą i czy zdarza się jej z nią rozmawiać.

Wierzę w Boga, ale nie mam takiego przeświadczenia, że można rozmawiać z tymi, którzy już odeszli. Codziennie jednak o niej myślę. I o tym, czy pochwaliłaby moje decyzje - powiedziała Bieniuk.

Przypominamy, że Oliwia rozpoczyna właśnie klasę maturalną, a później zamierza dostać się do jednej ze szkół aktorskich w Polsce. Co ciekawe, 17-latka uczy się teraz w tej samej szkole, do której chodziła Anna Przybylska.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów