Oliwia Bieniuk po raz pierwszy o śmierci Anny Przybylskiej. Przejmujące słowa nastolatki

Ania Przybylska z małą Oliwią na rękach 2003 rok
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER

Śmierć Ani Przybylskiej była ciosem dla jej bliskich. Dzieci aktorki nie lubią wypowiadać się na ten temat. Oliwia zrobiła wyjątek.

Śmierć Anny Przybylskiej była ogromnym ciosem dla wielu fanów aktorki. Przede wszystkim jednak dla jej bliskich. Przybylska osierociła trójkę małych dzieci. Obecnie zajmuje się nimi ich tata, Jarosław Bieniuk, z którym Przybylska przez wiele lat była w udanym związku. Rozmowa o Ani jest bardzo trudna zarówno dla niego, jak i jego pociech. Córka Przybylskiej, Oliwia, dziś ma 16 lat. I choć nadal nie lubi wypowiadać się na ten temat, niedawno zrobiła wyjątek. Jej słowa na temat mamy są bardzo poruszające.

Oliwia o śmierci Ani Przybylskiej

O tym, jak ogromnym przeżyciem była śmierć mamy dla dzieci Przybylskiej i Bieniuka, mogliśmy przeczytać już w biografii Ani. Babcia Oliwii, Janka i Szymona, Lidia Bieniuk, opowiadała jakiś czas temu o tym, w jaki sposób Oliwia to przeżyła.

Oliwka często popłakuje w nocy przez sen - mówiła kobieta.

Sama Oliwia stara się nie wypowiadać na ten temat. Dziewczyna skupia się obecnie na nauce, choć dzięki Instagramowi jest również obecna w mediach. Niedawno wszyscy spekulowali nawet, że chce iść w ślady mamy i zostać modelką. Oliwia jak do tej pory raz wypowiedziała się na temat śmierci Ani. 

Każdego dnia za mamą tęsknię - powiedziała wówczas.

Ania Przybylska była wyjątkową osobą, za którą fani ogromnie tęsknią. Wspomina ją też wiele gwiazd, m.in. Kuba Wojewódzki oraz Cezary Pazura. Jak widać aktorka na zawsze pozostanie w sercach jej najbliższych.

Zobacz także: Wojewódzki o przyjaźni z Anną Przybylską. Nie zabrakło intymnych szczegółów 

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Polskie gwiazdy nadają swoim dzieciom bardzo oryginalne imiona. Zebraliśmy te najbardziej wyjątkowe. Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów