Już jest film, w którym występuje Oliwia Bieniuk! Jest dla niej bardzo osobisty. "Też kiedyś kogoś straciłam"

Oliwia Bieniuk w białej sukience i czarnej ramonesce pozuje na ulicy
Fotografia: TRICOLORS/East News

Oliwia Bieniuk wystąpiła w filmie "Jak nie zgubić siebie". W pewnym momencie wypowiada w nim bardzo osobiste słowa.

O tym, że Oliwia Bieniuk wystąpi w filmie było głośno od dłuższego czasu. Córka Anny Przybylskiej już jakiś czas temu wspominała, że chciałaby pójść w ślady mamy. Interesuje się modelingiem, a teraz po raz kolejny wystąpiła przed kamerą. Tym razem jest to film "Jak nie zgubić siebie", który został opublikowany właśnie w serwisie YouTube przez Reżysera Życia. Oliwia wystąpiła u boku takich gwiazd jak: Andrzej Grabowski i Piotr Cyrwus. Okazuje się, że produkcja jest dla niej bardzo osobista.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk opublikowała zdjęcia z wakacji. Na jednym z nich wygląda identycznie jak Ania Przybylska! 

Oliwia Bieniuk w filmie! Wypowiada w nim bardzo osobiste słowa

Film "Jak nie zgubić siebie" stworzył Daniel Rusin. Nie jest to pierwsza tego typu produkcja w jego karierze. Zazwyczaj opowiada o problemach nastolatków, a w jego filmach pojawiają się znane osoby, zarówno z młodego pokolenia, jak i starszego.

Tak też było tym razem. W filmie "Jak nie zgubić siebie" występują: Oliwia Bieniuk, Ola Nowak, Magda Bereda, ale także Andrzej Grabowski i Piotr Cyrwus.

Film powstał po to, aby wesprzeć chorych u kresu życia i ich najbliższych. W wyniku pandemii COVID-19, najstarsze w Polsce Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie potrzebuje pozyskać ponad milion złotych, aby dalej pomagać - napisał reżyser pod swoim filmem na YouTubie. 

Produkcja opowiada o losach nastolatki, która kreuje wokół siebie fałszywą rzeczywistość, uciekając tym samym od problemów związanych z rodziną i znajomymi. Dziewczyna musi pokonać chorobę, a potem poradzić sobie ze śmiercią swojego dziadka. 

Oliwia Bieniuk w filmie wcieliła się w postać koleżanki głównej bohaterki. Jest wolontariuszką w hospicjum i stara się wspierać innych w trudnych chwilach. W tym właśnie swoją koleżankę. W pewnym momencie wypowiada słowa, które dla samej Oliwii są bardzo osobiste. 

Też kogoś kiedyś straciłam i wybaczyłam wszystkim, światu i sobie. 

Bez wątpienia tematyka filmu jest dla Oliwii bardzo osobista. Produkcja powstała po to, aby wspomóc Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Pod filmem znajduje się link do zbiórki na ten cel. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk odtworzyła zdjęcie ze swoim tatą po 13 latach. Co za poruszający widok!

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów