Oliwia Bieniuk w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o planach na przyszłość. Powtórzy sukces mamy?

Malwina Wasilewska 29.10.2020
Oliwia Bieniuk
Fotografia: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Córka Anny Przybylskiej będzie chciała iść w ślady mamy?

Oliwia Bieniuk ostatnio coraz częściej udziela się w mediach społecznościowych i bierze udział w różnych projektach. W programie "Dzień Dobry TVN" 18-latka opowiedziała o planach na przyszłość. Co na to jej tata?

Oliwia Bieniuko planach zawodowych

Oliwia Bieniuk w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o planach zawodowych. Z jej wypowiedzi w programie śniadaniowym i innych wywiadach wynika, że będzie chciała iść w ślady swojej mamy. Warto dodać, że debiut ma już za sobą.

Niedawno Oliwia udowodniła, że nie tylko może pochwalić się wyjątkową urodą, ale też świetnie radzi sobie na planie filmowym. Córka Anny Przybylskiej wystąpiła w filmie Daniela Rusina, znanego jako "Reżyser Życia" u boku kilku innych gwiazd Instagrama i świetnie sobie poradziła z pierwszym zadaniem aktorskim.

Jarosław Bieniuk został zapytany o to, co sądzi o planach córki. Ten wyznał, że daje córce wolność wyboru. Niezależnie od tego, jaką decyzję podejmie, będzie ją wspierał.

Szczerze mówiąc, to są jej wybory. Ja tylko mogę ją wspierać i pomagać, gdzieś doradzać ewentualnie, ostrzegać. Będziemy trzymać kciuki. Czas pokaże, czy to się wszystko udało - skomentował Jarosław w Dzień Dobry TVN.

Jak myślicie, Oliwia ma zadatki na aktorkę? My trzymamy kciuki za jej karierę!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów