Oliwia Bieniuk zdradziła, kto najbardziej wspierał ją po śmierci mamy. I nie chodzi o jej tatę

Oliwia Bieniuk w pudrowo-różowej sukience z telefonem w ręku
Fotografia: KAROLINA MISZTAL/REPORTER/East News

Oliwia Bieniuk w "Dzień Dobry TVN" zdradziła, kto najbardziej wspierał ją po śmierci mamy. Nie był to jej tata, ale też bardzo bliska jej osoba.

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Oliwia Bieniuk miała wówczas zaledwie 12 lat. Jarosław Bieniuk i jego dzieci bardzo przeżyli odejście aktorki. Dla dziewczynki w takim wieku z pewnością odejście mamy było tym bardziej trudne do zniesienia. Okazuje się, że ona i jej bracia poradzili sobie z tym, dzięki ogromnemu wsparciu, który mieli ze strony swojego taty, ale nie tylko. Oliwia wystąpiła teraz w "Dzień Dobry TVN", żeby, po skończeniu 18 lat, opowiedzieć o swoich planach na przyszłość. Zdradziła też, kto najbardziej wspierał ją po śmierci mamy.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o planach na przyszłość. Powtórzy sukces mamy?

Oliwia Bieniuk w "DD TVN" o tym, kto wspierał ją po śmierci mamy

Oliwia Bieniuk długo nie wracała wspomnieniami do tych trudnych chwil, jakimi była śmierć jej mamy. Dopiero niedawno zdecydowała się otworzyć i opowiedzieć o tym w mediach.

Teraz była gościem programu "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała w nim o swoich planach na przyszłość, ale także o tym, na kogo najbardziej mogła liczyć, gdy Ania Przybylska odeszła.

Babcia się wtedy do nas przeprowadziła i wychowywała nas na dobrą sprawę, matkowała nam i można powiedzieć, że mnie w sumie wychowała. Babcia ma dobre serce i bardzo nas kocha. Ona mówi, że traktuje nas jak swoje własne dzieci, nie jak wnuki - opowiedziała Oliwia. 

Mowa o mamie jej taty, pani Lidii, o której wspominała także w ostatnim wywiadzie dla magazynu "VIVA!". 

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom - wracała wspomnieniami. 

W najnowszym wywiadzie dla "DD TVN" 18-latka postanowiła też odnieść się do swoich braci. Zdradziła, kto z nich jest najbardziej podobny do mamy.

Ja jestem na pewno tata, a jeżeli chodzi o mamę, to Szymon cała mama i ma nawet takie same odstające stopy, miała takie, że jej odstawały paluchy - wspomina Oliwia. 

Dziś Oliwia coraz częściej wraca wspomnieniami do tych najbardziej bolesnych chwil. To piękne, że ma tylu kochających ludzi wokół siebie, na których zawsze może liczyć.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zabrała głos ws. aborcji! 18-latka staje w obronie kobiet

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów