Nowe zdjęcie Oliwii Bieniuk. Nawiązuje do popularnej fotografii Ani Przybylskiej?

Oliwia Bieniuk w bluzce na ramiączkach robi sobie selfie
Fotografia: Instagram/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk opublikowała nowe zdjęcie, na którym pozuje nad morzem. Miała ku temu wyjątkowy powód. Czy nawiązuje do znanego zdjęcie z mamą?

5 października minie pięć lat od śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka była uwielbiana przez widzów, a jej fani do dziś ciepło ją wspominają. Obserwują też dzieci Ani, które są coraz większe i coraz bardziej przypominają mamę. Zwłaszcza Oliwia Bieniuk, która dziś ma już 17 lat. Gdy Ania debiutowała na dużym ekranie, była zaledwie dwa lata starsza od niej. Fani aktorki od razu dostrzegają podobieństwo Oliwii do jej mamy, zwłaszcza na najnowszym zdjęciu.

Zobacz także: Bujakiewicz wspomina Przybylską. Jej słowa wzruszą was do łez!

Oliwia Bieniuk na zdjęciu nad morzem

Oliwia udostępniła nowe czarno-białe zdjęcie na swoim koncie na Instagramie. Miała ku temu ważny powód. Okazuje się, że nastolatkę obserwuje już 100 tysięcy osób! 

Fotografia uśmiechniętej dziewczyny podbiła serca jej obserwatorów. W komentarzach posypały się komplementy w stronę Oliwii.

Przepiękna.

Cud kobieta. 

Cudowna.

Pod zdjęciami Oliwii pojawiają się także komentarze, w których fani porównują ją do mamy. Trzeba przyznać, że nastolatka jest bardzo podobna do mamy.

Zdjęcie znad morza może być natomiast pięknym nawiązaniem do jednego z najpopularniejszych zdjęć Ani Przybylskiej. Aktorka w 2012 roku wzięła udział w sesji nad bałtycką plażą właśnie ze swoimi dziećmi. Pamiętacie te zdjęcia?

Zobacz także: Film o Annie Przybylskiej jednak nie powstanie? Rodzina już podjęła decyzję!

Te gwiazdy poszalały z imionami dla dzieci. Oto najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów