Oliwia Bieniuk komentuje aferę z udziałem swojego taty: "Długo to do mnie nie docierało"

Malwina Wasilewska 17.09.2020
Oliwia Bieniuk
Fotografia: TRICOLORS/East News

Oliwia udzieliła pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała ze szczegółami na temat swojego życia rodzinnego i planów na przyszłość.

Oliwia Bieniuk została gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Viva!". Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o wspomnieniach związanych z mamą, dzieciństwie, planach na przyszłość, nauce i skomentowała aferę wokół swojego taty.

Oliwia Bieniuk komentuje aferę z ojcem

Oliwia Bieniuk w rozmowie z magazynem "Viva!" po raz pierwszy odniosła się do zeszłorocznej afery wokół swojego taty, podczas której był oskarżany o rzekomy gwałt. 17-letnia dziewczyna nie ukrywa, że był to dla niej trudny czas i jak twierdzi, na początku nie docierało do niej to, co się wydarzyło. Dodała też, że zawsze ufała tacie i wciąż wierzy, że na nowo ułoży sobie życie.

Zawsze wierzyłam tacie, choć kiedy to wszystko się zaczęło, byłam w szoku. I długo do mnie nie docierało to, co się dzieje. Z czasem jednak nabierałam przekonania, że tata wygra i wszystko się ułoży. A poza tym jestem za tym, aby ułożył sobie życie, żeby był szczęśliwy - wyznała Oliwia.

W wywiadzie Oliwia bardzo pozytywnie wypowiada się na temat swojego taty. Twierdzi, że chce dla niej największym wsparciem.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów