Oliwia Bieniuk idzie w ślady Przybylskiej. Rodzina pęka z dumy!

Martyna Wojciechowska 01.06.2018
Oliwia Bieniuk
Fotografia: Instagram.com/jaretpalmer

Wszyscy trzymają za nią kciuki.

Dla Oliwii Bieniuk jej mama była (i wciąż jest) największym autorytetem. Dziewczyna nie ukrywa, że w przyszłości chce iść w ślady Przybylskiej.  Nie tylko marzy, by uprawiać te sam zawód, co ona, ale też wybrała podobną ścieżkę edukacji. Ta wiadomość ucieszyła rodzinę.

Zobacz także: Jarosław Bieniuk po raz pierwszy opowiedział o tym, jak poznał Annę Przybylską

Oliwia Bieniuk postanowiła wziąć przykład z mamy

Jeszcze niedawno Oliwia Bieniuk mówiła, że tak jak jej mama, chce w przyszłości zostać aktorką. Teraz okazuje się, że dziewczyna planuje też uczyć się w liceum, w którym uczyła się Przybylska. Jak czytamy w "Na Żywo", Oliwia będzie składać dokumenty do IX LO im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni.

Co ciekawe, w tej szkole wciąż pracują nauczyciele, którzy uczyli Annę. W jednej z rozmów nauczycielka rosyjskiego wspominała swoją uczennicę:

Temperamentem i spontanicznością wyróżniała się nasza Ania. Była zawsze uśmiechnięta. Pamiętam, że jak wchodziłam do klasy i ją widziałam, od razu traciłam ochotę do stawiania dwój - mówiła o Przybylskiej Ewa Majewska.

Jak można było się domyślać, rodzina dumna jest z decyzji Oliwii. Tata liczy na to, że córce uda się dostać do wymarzonego liceum. Trzymamy za nią kciuki!

Zobacz także: Oliwia Bieniuk opublikowała kontrowersyjny post. To nie spodobało się internautom

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów