Olivier Janiak wygwizdany podczas koncertu! Musiała interweniować Torbicka

Olivier Janiak w garniturze i Grażyna Torbicka w czarnej spódnicy, bluzce i kapeluszu na scenie w Poznaniu podczas koncertu "Muzyka Wolności"
Fotografia: Adam Jastrzebowski/REPORTER/East News

Wpadki zdarzają się nawet najlepszym. Olivier Janiak przejęzyczył się podczas koncertu i został wygwizdany przez publiczność. Było aż tak źle?

Olivier Janiak i Grażyna Torbicka poprowadzili ostatnio koncert "Muzyka Wolności" w Poznaniu. Został on zorganizowany z okazji 100. rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego. Na scenie pojawiło się wiele gwiazd, m.in.: Edyta Górniak, Cleo oraz Lady Pank. Wystąpił także marszałek województwa wielkopolskiego, Marek Woźniak. To właśnie jego wystąpienie sprawiło, że Olivier Janiak zaliczył ogromną wpadkę, która nie spodobała się widzom.

Zobacz także: Wpadka na koncercie TVN-u. Ta gwiazda pokazała nieco za dużo! 

Wpadka Janiaka w Poznaniu

Olivier Janiak, jak na prowadzącego przystało, miał zaanonsować pojawienie się marszałka na scenie. Zamiast jednak przedstawić Woźniaka jako marszałka województwa wielkopolskiego, przejęzyczył się i powiedział, że za chwilę wystąpi marszałek województwa mazowieckiego. Widzowie od razu zwrócili uwagę na feralną pomyłkę i zaczęli gwizdać na dziennikarza.

Z opresji kolegę wyprowadziła Grażyna Torbicka, która szybko poprawiła błąd współprowadzącego. W sieci jednak wybuchła afera. W stronę Oliviera Janiaka posypało się wiele negatywnych komentarzy.

No to się popisał Janiak... Mniej więcej jak ten gość, który wręczył nagrodę kobiecie w trakcie gali Złotej Piłki. Mazowieckie, wielkopolskie - co za różnica - możemy przeczytać w internecie.

Nam jednak wydaje się, że każdemu wolno się przejęzyczyć. Zwłaszcza, że dziennikarz na co dzień pracuje w Warszawie. A wy jak myślicie? Czy Janiak naprawdę popełnił aż tak wielką wpadkę?

Zobacz także: Takiej wpadki w "DD TVN" nie było już dawno. Zaproszeni goście nie wiedzieli, że już są na wizji

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Wiecie, że Olivier Janiak to tak naprawdę Piotr Janiak? Wiele znanych osób ukrywa się i tworzy pod pseudonimem lub zmienia swoje imię i nazwisko. Sprawdź w naszym quizie, czy wiesz, jak naprawdę nazywają się gwiazdy!

Freddie Mercury
Rozwiąż quiz

Pseudonimy gwiazd - czy znasz prawdziwe imiona i nazwiska znanych ludzi?

Freddie Mercury

1. Freddie Mercury to światowej klasy muzyk. Czy wiesz jakie jest prawdziwie imię i nazwisko wokalisty zespołu Queen?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów