"Dziewczyna Bonda" ma koronawirusa! Gwiazda pokazuje zdjęcie z kwarantanny i ostrzega

Paulina Ermel 16.03.2020
Daniel Craig i Olga Kurylenko
Fotografia: Maria Laura Antonelli / Rex Features/EAST NEWS

Olga Kurylenko ujawniła na Instagramie, że ma koronawirusa. Aktorka, która zasłynęła 12 lat temu jako "dziewczyna Bonda", zdradziła zestaw objawów, jakie towarzyszyły zarażeniu. Obecnie poddaje się kwarantannie.

Na całym świecie koronawirusem zaraziło się już 140 tys. osób. Choroba nie oszczędza nikogo, zakażenie dotyczy także światowych gwiazd wielkiego formatu. Wiemy, że zarażony jest m.in. piłkarz Juventusu, żona premiera Kanady, ale też Tom Hanks z żoną! Wygląda na to, że do tego grona dołączyła właśnie Olga Kurylenko.

Aktorka zamieściła w sieci wpis, w którym tłumaczy, jakie miała objawy. I przyznaje, że uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Olga Kurylenko ma koronawirusa

Koronawirus zbiera ogromne żniwo na całym świecie. Patogen, który przybył do Europy z chińskiego miasta Wuhan, w samych Włoszech zaraził już ponad 20 tys. osób. Kwarantanną objęci są m.in. Tom Hanks z żoną, którzy o zarażeniu dowiedzieli się w czasie wycieczki po Australii.

Teraz kolejna gwiazda przyznała, że została zakażona. Mowa o pięknej Oldze Kurylenko, która 12 lata temu zdobyła popularność jako "dziewczyna Bonda". 40-letnia ukraińska aktorka i modelka grała u boku Daniela Craiga w "Quantum of Solace". W ostatnich dniach przyznała na Instagramie, że zrobiła test na koronawirusa i uzyskała pozytywny wynik.

Kurylenko, która urodziła się na Ukrainie, ale ma też obywatelsko francuskie i od wielu lat mieszka w Londynie, podzieliła się z fanami informacją na temat swojego stanu zdrowia. Zdradziła, jakie objawy skłoniło ją do wykonania testu na koronawirusa. 

Zamknęłam się w domu po tym, kiedy uzyskałam pozytywny wynik testu na koronawirusa. Choruję od ok. tygodnia. Mam gorączkę i czuję się zmęczona. Uważajcie na siebie i traktujcie to, co piszę, poważnie - napisała pod zdjęciem swojego domu.

Aktorka musiała chwilowo przerwać pracę, aby nie zarażać innych i wyzdrowieć. Życzymy jak najszybszego powrotu na plan filmowy!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. I nic dziwnego, tylko spójrzcie na te zdjęcia! Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów