Olga Kalicka z widocznym ciążowym brzuszkiem prowadzi program. Internautom nie spodobał się jeden szczegół

Hanna Skowron 06.11.2018
Olga Kalicka
Fotografia: instagram.com/olgakalicka

Aktorka nie zwalnia tempa. Ostatnio zaprezentowała ciążowe krągłości w programie "World of dance", którego jest prowadzącą. Niestety fanom się to nie spodobało.

Olga Kalicka na początku września pochwaliła się swoim fanom, że już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą! Aktorka promienieje w ciąży i nie zamierza na razie zwalniać tempa. W jednym z ostatnich odcinków programu "World of dance" zaprezentowała ciążowe krągłości w obcisłej sukience. Niestety nie wszystkim się to spodobało.

Olga Kalicka w ciąży

Olga Kalicka poza występowaniem w serialu "Rodzinka.pl", zajmuje się jeszcze m.in. prowadzeniem programu "World of dance". 25-latka nie ukrywa też ciążowych krągłości. W ostatnim odcinku programu zaprezentowała się w asymetrycznej różowej mini, która podkreśliła wyraźnie widoczny już brzuszek. Niestety nie wszystkim jej kreacja przypadła do gustu.

Fani aktorki zaczęli masowo komentować ostatnie wystąpienie Olgi. I nawet nie tyle mieli pretensje do niej, co do jej stylisty. Pod zdjęciem przyszłej mamy pojawiło się dużo gorzkich komentarzy.

Sukienka nie podobała mi się, ale nie jest to najistotniejsze, bo jesteś piękna i wyglądasz kwitnąco

Nie masz wpływu na ubiór w ciąży? Paskudnie - jak siedziałaś wszystko było widać. Czy naprawdę nie masz nic do powiedzenia bo masz za to zapłacone??

Rzeczywiście jest się o co czepiać?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Polskie gwiazdy mają niezwykłą wyobraźnię, jeśli chodzi o nadawanie imion swoim dzieciom. Poznajcie te najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów