Kalicka przywiązała do torebki czerwoną kokardkę. Pojawiły się złośliwe komentarze

Paulina Ermel 19.03.2019
Olga Kalicka
Fotografia: instagram.com/olgakalicka

Nowe zdjęcie Olgi Kalickiej wywołało niemałą burzę. Wszystko przez czerwoną kokardkę, którą przywiązała do torebki. Co zarzucają jej fanki?

W styczniu Olga Kalicka po raz pierwszy została mamą. 25-letnia wraz z partnerem powitali na świecie syna. Od tamtej pory młoda mama chętnie dzieli się na Instagramie migawkami z życia prywatnego. Pokazuje też, jak łączy wychowywanie syna z obowiązkami zawodowymi.

Ostatnio gwiazda wrzuciła do sieci zdjęcie ze spaceru. Tym razem obserwatorzy Kalickiej przyczepili się do jednego małego szczegółu. Mają rację?

Olga Kalicka zdenerwowała fanów

Olga opublikowała w sieci zdjęcie ze spaceru z synem. Na pierwszym planie widać głównie uśmiechniętą mamę i dziecięcy wózek. Jednak uwagę fanów przyciągnęła czerwona kokardka przywiązana do torebki młodej mamy.

Gwiazda opatrzyła fotografię podpisem: "Ach te przesądy... Czerwona kokarda musi być! Zgadzacie się?". Nawiązała tym samym do popularnego przesądu dotyczącego tego, że czerwona kokarda pomaga zwalczyć złe moce i też zapobiega rzuceniu uroku na małe dziecko.

Zobacz także: Olga Kalicka jest bardzo zapracowaną mamą! Ten spektakl z jej udziałem musisz zobaczyć

Jak możecie się domyślić, pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy zdziwionych fanów.

Wybaczcie, ale nie wierzę w takie głupoty

Jak można zaczarować dziecko czy coś w tym stylu... najbardziej śmieszy mnie to, że o zabobonach mówią ludzie, którzy co niedzielę w kościele modlą się do Boga

Dla mnie takie przesądy nie mają prawa bytu...

A wy wierzycie w takie przesądy?

Niektóre gwiazdy mają naprawdę bujną wyobraźnię jeśli chodzi o nadawanie imion swoim dzieciom. Poznajcie te najbardziej oryginalne imiona dzieci gwiazd.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów