Olga Kalicka przygotowuje się do ślubu. Wiemy, kto jej w tym pomaga

Sandra Banach 18.11.2019
Olga Kalicka
Fotografia: Instagram.com/olgakalicka

Już niedługo Olga Kalicka i jej narzeczony powiedzą sobie sakramentalne „tak”. Gwiazda „Rodzinki.pl” i Cezary Nowak znają się od wielu lat.

W styczniu tego roku Olga Kalicka po raz pierwszy została mamą. Aktorka i jej partner Cezary Nowak swojego synka nazwali Aleksy. Miesiąc po narodzinach chłopca para się zaręczyła. Już niedługo staną razem na ślubnym kobiercu. Wiemy, kto pomaga im w przygotowaniach do tego ważnego wydarzenia.

Olga Kalicka przygotowuje się do ślubu

Olga Kalicka i jej narzeczony planują w najbliższej przyszłości ślub. Jak donosi magazyn „Party”, para postanowiła skorzystać z pomocy wedding planerki.

Przy małym dziecku, nowym sezonie „Rodzinki.pl” i spektaklach z Teatrem Kwadrat, nie mam czasu na organizację uroczystości. Cezary również jest bardzo zajęty, a wolny czas też poświęca naszemu synkowi. Obojgu nam byłoby trudno zaangażować się w przygotowania do ważnej ceremonii. Ale moja bardzo dobra koleżanka jest wedding plannerką i nam pomaga – zdradziła Olga Kalicka w rozmowie z dwutygodnikiem „Party”.

Według ustaleń portalu Jastrząb Post ślub odbędzie się latem 2020 roku. Najprawdopodobniej będzie to kameralna uroczystość.

Zobacz także: Olga Kalicka dodała zdjęcie bez makijażu. Fani proszą, by częściej pozowała w takim wydaniu

Oglądasz "Rodzinkę.pl"? Koniecznie weź udział w naszym quizie. Powodzenia!

Rozwiąż quiz

"Rodzinka.pl" - ile wiesz o tym serialu? Tylko co 3 osoba zdobywa komplet punktów...

1. Kto wciela się w postać Natalii Boskiej i Ludwika Boskiego?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów