Olga Kalicka pokazała zdjęcie z dużym ciążowym brzuszkiem. Fani: "Wyglądasz jak Adele!"

Paulina Ermel 10.12.2018
Olga Kalicka
Fotografia: instagram.com/olgakalicka

Olga Kalicka już niedługo zostanie mamą. Z tej okazji pochwaliła się sesją w zaawansowanej ciąży. Musicie zobaczyć to zdjęcie!

25-letnia Olga Kalicka wraz z partnerem Cezarym Nowakiem niebawem zostaną rodzicami. Aktorka podzieliła się radosną nowiną z fanami pod koniec września. Niedawno też pokazała zdjęcia z uroczego baby shower, jaki przygotowały dla niej bliskie jej osoby. Teraz też pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z ciążowej sesji. Wygląda tu zachwycająco!

Kalicka nie kryje ciążowego brzuszka - wręcz przeciwnie! Aktorkę możemy oglądać w obcisłych sukienkach czy innych dopasowanych elementach garderoby. Ostatnie zdjęcie, jakie zamieściła na Instagramie, ukazuje ją w seksownej małej czarnej opinającej brzuszek.

Olga Kalicka jak Adele

Na najnowszym zdjęciu, prócz dużego ciążowego brzuszka i dopasowanej stylizacji, w oczy rzuca się elegancka fryzura Kalickiej. Gwiazda ma uniesione włosy, lekko zaczesane do tyłu. Wygląda tutaj świeżo, promiennie i widać, że ciąża zdecydowanie jej służy.

Fani dopatrzyli się na tej fotografii podobieństwa aktorki do... Adele!

Czy tylko mi to zdjęcie przypomina Adele?

Najpiękniejsze ze zdjęć!

Wyglądasz trochę jak Adele

A waszym zdaniem rzeczywiście jest tutaj podobna do brytyjskiej wokalistki?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Polskie gwiazdy mają wyobraźnię, jeśli chodzi nadawanie imion swoim dzieciom. Poznajcie najbardziej oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów