Olga Kalicka próbowała ukryć ciążowe krągłości, ale się nie udało! Ma coraz większy brzuszek

Olga Kalicka pozuje na czerwonym dywanie
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Olga Kalicka niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Teraz wstawiła zdjęcie, na którym widać jej ciążowe krągłości.

Olga Kalicka na początku września pochwaliła się informacją, że niedługo zostanie mamą. Wszyscy fani aktorki byli zachwyceni tą informacją. Wówczas posypały się gratulacje, nawet od znanych przyjaciół Kalickiej, m.in. Macieja Musiała. Młoda gwiazda "Rodzinki.pl" na co dzień gra w serialach i w teatrze. Na Instagramie opublikowała ostatnio zdjęcie z planu jednego z seriali z jej udziałem. I choć założyła luźną sukienkę, na fotografii wyraźnie widać jej ciążowy brzuszek. A ten jest już coraz większy!

Olga Kalicka pokazała brzuszek ciążowy

Olga Kalicka do zdjęcia pozowała z innym znanym aktorem, Marcinem Perchuciem. Młoda aktorka ma na sobie luźną, czarną sukienkę, a do tego przybrała pozę, która nieco zasłania brzuszek. Mimo próby ukrycia krągłości, wyraźnie widać, że Olga jest w ciąży. Jej brzuszek robi się coraz większy. Fani są zachwyceni jej wyglądem. Trzeba przyznać, że aktorka bez wątpienia promienieje w ciąży, co dostrzegli również internauci.

Jaka śliczna jesteś. 

Pięknie.

Cudnie.

Olga Kalicka nadal jest bardzo aktywna nie tylko zawodowo. Niedawno publikowała zdjęcia ze swojej podróży do Londynu. Nie da się ukryć, że ciąża służy młodej aktorce. 

Zobacz także: Maciej Musiał gratuluje ciąży Oldze Kalickiej! Fani "Rodzinki.pl" wyczuli spisek

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Kochamy polskie seriale! Niektóre z nich przeszły już do kanonu najlepszych seriali wszech czasów. Mogą stawać w szranki z zagranicznymi produkcjami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów