Olga Kalicka pokazała duży ciążowy brzuszek w obcisłej sukience!

Hanna Skowron 29.11.2018
Olga Kalicka
Fotografia: instagram.com/olgakalicka

Wygląda na to, że aktorka "Rodzinki.pl" już niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko. Zobaczcie, jak pięknie prezentuje się w ciąży.

We wrześniu Olga Kalicka podzieliła się informacją o tym, że niedługo zostanie mamą. Aktorka znana głównie z serialu "Rodzinka.pl" i z tego, że jest prowadzącą jednego z programów typu talent-show zszokowała, ale i zachwyciła tą wiadomością swoich fanów. Gwiazda nie kryje się ze swoją radością i właśnie dodała na Instagrama wymowne zdjęcie. Jej ciążowy brzuszek jest już bardzo duży!

Olga Kalicka pokazała ciążowy brzuszek

Początkowo aktorka nie pokazywała swoich krągłości - ukrywała je pod obszernymi swetrami i sukienkami. W którymś momencie jednak powiedziała dosyć i postanowiła zacząć podkreślać swój wyjątkowy stan. Kalicka wrzuciła do sieci zdjęcie w obcisłej sukience, które podpisała: "Naprawdę się starałam zrobić ładne zdjęcie, ale dziś taki dzień #głupawka".

Na fotografii widać jej coraz większy ciążowy brzuszek. Jak można było się domyślić, pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych opinii fanów.

Już taki brzuch? Jak ten czas leci!

Przepięknie wyglądasz?

Ciąża ci służy pięknie wyglądasz

Jak wam się podoba?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Polskie gwiazdy mają bujną wyobraźnię jeśli chodzi o nadawanie imion swoim dzieciom. Zobaczcie, które imiona dzieci polskich gwiazd są najbardziej oryginalne.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów