Olga Kalicka pokazała ciążowy brzuszek! Jest już całkiem spory

Paulina Ermel 04.10.2018
Olga Kalicka
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Plejada polskich gwiazd pojawiła się w środę na 10-leciu pracy artystycznej fotografa Arcadiusa Mauritza. Kto przyciągnął największą uwagę? Olga Kalicka, która pochwaliła się sporej wielkości ciążowym brzuszkiem!

Niedawno dotarła do nas informacja, że aktorka Olga Kalicka spodziewa się pierwszego dziecka! Aktorka pochwaliła się radosną nowiną na swoim instagramowym profilu. Teraz wzięła udział w evencie, na którym zaprezentowała ciążowy brzuszek. Jest już doskonale widoczny!

Olga Kalicka pokazała ciążowy brzuszek

Olga Kalicka mimo zaawansowanej ciąży postanowiła pojawić się na imprezie związanej z 10-leciem pracy artystycznej fotografa Arcadiusa Mauritza. Gwiazda wybrała na tę okazję czarny total look - do czarnych lateksowych spodni dobrała męską czarną marynarkę. I choć starała się ukryć ciążowe krągłości, nie udało się.

Kiedy tylko Olga stanęła bokiem do aparatu, od razu było widać jej okrągły brzuszek. Marynarka opinała się na nim w charakterystyczny sposób. Aktorce ciąża bardzo służy - Olga promienieje i wygląda świetnie!

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

EN_01342266_0028
Fotografia: Eastnews
EN_01342266_0025
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Liam, Melody, a może Klara? Polskie gwiazdy mają fantazję, jeśli chodzi o nadawanie imion swoim dzieciom. Poznaj najbardziej oryginalne propozycje!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów