Olga Kalicka pokazała brzuch po ciąży. Trudno uwierzyć, że niedawno urodziła!

Hanna Skowron 16.04.2019
Olga Kalicka
Fotografia: Instagram.com/olgakalicka/

Razem z wiosną gwiazda postanowiła "wziąć się za siebie". Przy okazji odsłoniła fragment ciała. To pierwsze takie zdjęcie po porodzie.

Życie Olgi Kalickiej zmieniło się o 180 stopni, odkąd na świecie powitała synka Aleksego. Choć świeżo upieczona mama nie narzeka na brak zadań, radzi sobie doskonale. Niedawno wróciła do pracy, a teraz postanowiła zadbać o formę po ciąży.

Zobacz także: Olga Kalicka doskonale łączy pracę z macierzyństwem. Musicie to zobaczyć!

Na Instagramie aktorki nie brakuje zdjęć synka - w domu i na spacerze. Kalicka zabiera go nawet do teatru! Wiosna najwyraźniej dodała gwieździe energii, bo na jej profilu pojawiła się zupełnie inna fotografia.

Olga Kalicka pokazała brzuch po ciąży

Gwiazda "Rodzinki.pl" po raz pierwszy, odkąd została mamą, pochwaliła się zdjęciem w sportowym stroju. I przy okazji zapowiedziała, że słońce i wyższa temperatura skłoniły ją, aby zrobić coś dla ciebie, a mianowicie wrócić do formy sprzed ciąży.

Mój fizjoterapeuta ułożył mi zestaw ćwiczeń, by w bezpieczny sposób, powolutku wracać do formy, naprawiając po drodze to, co w trakcie ciąży się trochę posypało - napisała.

Aktorka stara się przeznaczyć trochę czasu na treningi, chociaż wie, że przy dziecku to niełatwe zadanie.

Staram się wygospodarować „codziennie”, a raczej... 3 razy w tygodniu (jak dobrze pójdzie) 20-30 minut!! Łatwo nie jest. Początki były tragiczne, ale zaczynam to coraz bardziej lubić! - oceniła.

Kalicka przy okazji odsłoniła fragment brzucha. To pierwsze takie zdjęcie gwiazdy po porodzie. Trudno uwierzyć, że 3 miesiące temu urodziła. Naszym zdaniem wygląda świetnie!

Zobacz także: Kalicka poprowadziła koncert w Łodzi. To jej pierwsze publiczne wystąpienie po porodzie 

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów