Olga Kalicka ogłosiła ciążę. Kim jest ojciec jej dziecka?

Olga Kalicka w różowej sukience
Fotografia: Instagram/Olga Kalicka

Olga Kalicka zaskoczyła wszystkich informacją o ciąży. Zwłaszcza, że partnera pokazała dopiero niedawno. Kim jest tajemniczy Cezary? Jak się poznali?

Olga Kalicka, młoda gwiazda serialu "Rodzinka.pl", zaskoczyła ostatnio wszystkich swoich fanów. Na Instagramie opublikowała post, w którym ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W komentarzach posypały się gratulacje. Niektórzy fani natomiast zaczęli zastanawiać się, kim jest mężczyzna u boku Olgi Kalickiej. Rozwiewamy wasze wątpliwości.

Kim jest partner Olgi Kalickiej?

Partnera Olgi Kalickiej poznaliśmy stosunkowo niedawno. 15 sierpnia aktorka opublikowała post, w którym opowiedziała o swoich 25. urodzinach. Właśnie wtedy po raz pierwszy wstawiła zdjęcie z ukochanym. Teraz zrobiła to po raz kolejny i ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Okazuje się, że przyszli rodzice znają się już bardzo długo, a dawniej łączyła ich przyjaźń.

Mężczyzna u boku Olgi Kalickiej ma na imię Cezary. Z aktorką znają się od 12. lat. Wspólnie chodzili do gimnazjum i byli najlepszymi przyjaciółmi. Później mężczyzna wyjechał na studia biznesowe do USA, a Kalicka zaczęła robić karierę aktorską. Łączono ją nawet z Maćkiem Musiałem, jej partnerem z "Rodzinki.pl". Ona jednak wciąż utrzymywała bliski kontakt z Cezarym, a po jego powrocie ze Stanów między nimi zaiskrzyło. Koniec tej opowieści już znacie.

Zobacz także: Maciej Musiał pokazał tatę! My tego pana doskonale znamy

Nie wiemy jeszcze, kiedy Olga Kalicka urodzi swoje pierwsze dziecko. Jak na razie, sądząc po zdjęciach, promienieje i cieszy się wraz z partnerem tym wyjątkowym czasem, jakim jest ciąża. Jeszcze raz gratulujemy!

Nie przepadasz za polskim kinem? Być może nie widziałeś jeszcze tych filmów! W galerii zobaczysz polskie produkcje, które są najlepiej ocenione przez widzów w historii. Być może po nich właśnie zmienisz zdanie co do polskiego kina.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów