Olga Kalicka narzeka na macierzyństwo: "Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo trudne"

Malwina Wasilewska 25.10.2019
Olga Kalicka
Fotografia: Instagram.com/olgakalicka

Olga opowiedziała o problemach zdrowotnych i macierzyństwie.

10 miesięcy temu życie Olgi Kalickiej wywróciło się do góry nogami. Jak każda młoda mama, aktorka całkowicie oddała się macierzyństwu i mimo że dziecko daje jej mnóstwo szczęścia, to jednak zdarzają się kryzysowe sytuacje. Ostatnio zamieściła na ten temat szczery post.

Olga Kalicka o trudach macierzyństwa

Olga Kalicka powoli stara się wrócić do pracy, jednak nie jest to proste zadanie. Jej syn Aleksy wymaga od niej mnóstwo zaangażowania, przez co aktorce trudno jest skupić się na obowiązkach zawodowych, a zmęczenie i kłopoty zdrowotne nie ułatwiają sytuacji. Jej post na Instagramie wzbudził ogromne zainteresowanie wśród młodych mam. Olga przez długi czas skarżyła się na nietolerancję pokarmową. Jak twierdzi, dopiero po przejściu na dietę poczuła się lepiej.

Uwaga - Motywacja!! Będę z Wami szczera. Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo trudne. Aleksy rośnie i potrzebuje 100% uwagi, do tego ja staram się wracać do pracy, co już pochłania sporo czasu... Zdrowie tez się posypało... Kręgosłup boli od dźwigania Aleksia, więc bardzo ostrożnie trenuję, żeby nic nie pogorszyć. A do tego wszystkiego, badania na nietolerancje pokarmowe, które mnie kompletnie załamały... Dziś mija szósty dzień diety eliminacyjnej i wiecie co? Czuję się znacznie lepiej!!! I choć moje ciało wciąż domaga się pizzy, to nie poddaję się! Wysyłam Wam bardzo dużo ciepła i dzielnie walczę! A Ty z czym zmagasz się każdego dnia?

Młode matki łączą się z nią w bólu:

Oj znamy to, znamy... Życie... Trzeba walczyć :)

Z własnego doświadczenia wiem, że 8-11 miesiąc są najgorsze dla Naszego kręgosłupa, ale potem już tylko lepiej:) Dużo sił i zdrowia.

Miałam to samo... To bardzo trudne, bo gdy jesteś z dzieckiem 24/24, nie masz kiedy gotować, chwytasz kawałek bułki, zamawiasz pizzę itd... U mnie nastąpiła reakcja krzyżowa w alergii pokarmowej - męczarnia... Ale gdy już minie kryzys, człowiek dzięki diecie czuje się o niebo lepiej.

Mamy nadzieję, że Olga szybko dojdzie do siebie. Życzymy jej dużo zdrowia!

Ten projekt robi furorę na świecie! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów