Gwiazda "Rodzinki.pl" w ciąży! Internauci są w szoku. Posypały się gratulacje

Aktorki z "Rodzinki.pl": Wiktoria Gąsiewska, Julia Wieniawa, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Agata Kulesza
Fotografia: Instagram/Olga Kalicka

Bohaterowie "Rodzinki.pl" dorastali na naszych oczach. Nic więc dziwnego, że po ogłoszeniu przez młodą gwiazdę, że jest w ciąży, wszyscy byli w szoku.

"Rodzinka.pl" na ekranach polskich telewizorów gości od 2011 roku. Bohaterowie, zwłaszcza ci młodzi, dorastali na naszych oczach. W związku z tym wszyscy są w szoku, że wszyscy już są dorośli - może poza małym Kacprem. Jedna z aktorek młodego pokolenia, która występuje w serialu, ogłosiła właśnie na Instagramie, że jest w ciąży. Wstawiła zdjęcie z partnerem i oznajmiła, że zostaną rodzicami. 

Olga Kalicka jest w ciąży

Tą młodą gwiazdą jest Olga Kalicka. Aktorka znana jest z roli Magdy, dziewczyny Tomka, w którego postać wciela się Maciej Musiał. Kalicka, spośród wszystkich młodych aktorek występujących w serialu, jest w obsadzie najdłużej. I choć wszyscy kojarzymy ją wciąż z licealistką, w rzeczywistości Olga Kalicka ma już 25 lat. Radosną informacją o tym, że zostanie mamą, podzieliła się z fanami na Instagramie.

Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku. Czekamy na Ciebie... Rodzice - napisała Kalicka w poście.  

Choć wielu internautów było w szoku, w komentarzach posypały się gratulacje dla przyszłych rodziców.

Super. Gratulacje. Bycie mamą to najlepsza rola. 

Moje wielkie gratulacje. Będziesz piękną i wrażliwą mamą. Brawo za odwagę i wiarę w miłość. 

OMG czy mogę być nianią jako twoja fanka? 

Skomentowały również inne gwiazdy, w tym Agnieszka Sienkiewicz i Marta Żmuda-Trzebiatowska. Ciekawi jesteśmy reakcji kolegów z planu Olgi Kalickiej. My również dołączamy się do życzeń i gratulujemy przyszłym rodzicom! 

Zobacz także: Maciej Musiał pokazał tatę! My tego pana doskonale znamy

Nie przepadasz za polskim kinem? Być może nie widziałeś jeszcze tych filmów! W galerii zobaczysz polskie produkcje, które są najlepiej ocenione przez widzów w historii. Być może po nich właśnie zmienisz zdanie co do polskiego kina.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów