Olga Frycz rzuca aktorstwo? Chce się zająć nowym biznesem!

Hanna Skowron 23.01.2019
Olga Frycz
Fotografia: VIPHOTO/East News

Choć na razie to wizja przyszłości, gwiazda głęboko wierzy, że jej marzenie się spełni.

Wygląda na to, że Olga Frycz nie pójdzie w ślady ojca. Choć córka legendy kina odnosiła sukcesy w branży filmowej, teraz chce się zająć czymś innym. Co to będzie?

Frycz była trzykrotnie nominowana do Orłów za role w filmach "Wszystko, co kocham", "Weiser" i "Boże skrawki". Szerszemu gronu widzów dała się poznać w serialu "M jak miłość", jednak odeszła z produkcji, narzekając na brak szacunku dla aktorów i nienormowane godziny pracy. Czyżby aktorstwo jej się znudziło?

Zobacz także: Olga Frycz pochwaliła się swoją kreacją ze ślubu Bohosiewicz. Fanka nie zostawiła na niej suchej nitki!

Olga Frycz planuje nowy biznes

O zawodowych planach aktorki wiemy niewiele, choć prawdopodobnie w jej życiu szykują się wielkie zmiany. W rozmowie z "Super Expressem" Frycz przyznała, że razem z partnerem chcą wybudować pensjonat.

Za kilka lat chcemy przenieść się poza Warszawę. Szukamy działki, na której wybudujemy pensjonat agroturystyczny. Takie marzenie - zdradziła w ostatnim wywiadzie.

Chcemy prowadzić obozy sportowe dla dzieci, przyjmować gości, którzy będą chcieli odetchnąć. Musimy na to zarobić, ale damy radę – dodała.

Aktorka zdradziła, że jej plany to na razie daleka przyszłość, ale jest pełna optymizmu. Ostatnio gwiazda jest skupiona na macierzyństwie i wychowywaniu dziecka. Być może w zebraniu odpowiedniej kwoty na sfinansowanie jej marzenia pomoże drugi profil na Instagramie, na którym Frycz promuje produkty dla niemowląt.

Chcielibyście kiedyś odwiedzić pensjonat Olgi Frycz?

Zobacz także: Olga Frycz była śledzona w lesie. Wiemy, kim jest ten mężczyzna!

O tych aferach było głośno! Jaki skandal wybuchł w roku, w którym przyszliście na świat?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów