Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Opublikowała oświadczenie: "Staraliśmy się z całych sił"

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym.
Fotografia: instagram.com @toja_mama

Olga Frycz rozstała się ze swoim narzeczonym, Grzegorzem. Ze względu na dobro ich córki postanowili rozstać się w pokojowy sposób.

Olga Frycz zaskoczyła swoich fanów informacją o zakończeniu związku. Polska aktorka była od 2018 roku narzeczoną Grzegorza Sobieszka. Miesiąc po zaręczynach na świat przyszła córeczka pary, Helena. Teraz para zdecydowała się wydać oficjalne oświadczenie o rozstaniu.

Olga Frycz rozstała się z Grzegorzem Sobieszkiem

Narzeczeni zakończyli relację w pokojowych stosunkach - przede wszystkim ze względu na dobro dziecka. Olga postanowiła zamieścić na swoim profilu na Instagramie wpis, który wyjaśnia ich decyzję. Wiedziała, że media i tak w końcu dowiedzą się o jej rozstaniu i chciała uprzedzić ten fakt.

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na Instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę, jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszłaby na jaw, a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów - wyjaśniła w pierwszej części oświadczenia.

Następnie dodała, że długo walczyli o swój związek, a decyzja o rozstaniu nie była pochopna.

Pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić.

Najważniejsza w życiu Olgi Frycz i Grzegorza jest ich córka, dlatego zdecydowali się rozstać w przyjaźni, aby Helena mocno tego nie odczuła.

Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o niewymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek, a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową, a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas, który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy.

Fani komentują wpis aktorki. Większość jest pod wrażeniem tego, że tak dojrzale podeszli do rozstania. Mimo medialnego zainteresowania, nie chcą, żeby o nich mówiono. Jest to dla nich z pewnością moment trudny, ale dbają przede wszystkim o dobro córki. 

Co sądzicie o wpisie Olgi Frycz?

Zobacz także: Frycz pokazała brzuch po porodzie. Fanka: "Też mam taki poharatany rozstępami". Aktorka odpowiada

Sprawdź, jak dobrze pamiętasz najpopularniejsze dziecięce rymowanki. Zdobędziesz wszystkie punkty?

Quiz rymowanki
Rozwiąż quiz

Dziecięce rymowanki - sprawdź, jak dobrze je pamiętasz

Quiz rymowanki

1. "Baloniku nasz malutki..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów