Olga Frycz dopiero teraz pokazała sesję ciążową! Wiemy, dlaczego

Hanna Skowron 06.03.2019
Olga Frycz
Fotografia: instagram.com/tojafrycz

Aktorka we wrześniu po raz pierwszy została mamą. I choć nie manifestowała swojego stanu, też za wszelką cenę go nie ukrywała. Dopiero teraz jednak pochwaliła się sesją ciążową. I miała ku temu ważny powód.

Kiedy tylko Olga Frycz dowiedziała się, że jest w ciąży, podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami. Aktorka założyła na Instagramie konto poświęcone macierzyństwu, ale opowiadała o nim i o ciąży w subtelny sposób. Nigdy też nie eksponowała ciążowego brzuszka. Aż do teraz.

Gwiazda we wrześniu urodziła córeczkę, ale dopiero teraz pokazała zdjęcie z czasów ciąży. I miała ku temu ważny powód.

Olga Frycz pokazała zdjęcie w ciąży

Olga Frycz zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała jak jej ciążowy brzuszek wyglądał w 4. miesiącu. Na fotografii widzimy jej odsłonięty ciążowy brzuszek. Aktorka jest filigranową kobietą, dlatego już w 4. miesiącu ciąży widać było u niej krągłości.

Dlaczego dopiero teraz pochwaliła się takim zdjęciem? Wszystko wyjaśniła w podpisie.

W sumie żałuję bardzo, że nie zrobiłam sobie takiej profesjonalnej sesji zdjęciowej jak byłam w ciąży. Piszę o tym dlatego, bo wiem, że są tutaj również dziewczyny, które dopiero spodziewają się dziecka i które pewnie czasem zastanawiają się nad tym czy robić sesję ciążową czy nie. Jeśli mogłabym cofnąć czas… Może nie chciałam bo wcale nie czułam się dobrze a może po prostu naoglądałam się w internecie kiepskich zdjęć (przestylizowanych, przekombinowanych, poprzebieranych) i nic mi się nie podobało. Teraz nagle pojawiają mi się na IG śliczne zdjęcia dziewczyn z brzuszkiem i wszystko mi się podoba, ech reasumując. Gdybym mogła cofnąć czas to bym sobie zafundowała taką sesję, a w tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak pochwalić się Wam zdjęciem, które zrobiłam samowyzwalaczem. Ta ręka na brzuchu… hehe. Klasyczek. To był 4 miesiąc i byłam przekonana, że mój brzuszek jest już taaaaaaaki duży.

Posty Olgi, w których dzieli się przemyśleniami na temat ciąży i macierzyństwa, wzbudzają ogromne zainteresowanie. Dlatego też pod tą fotką pojawiło się wiele komentarzy.

Ja też żałuję, że nie miałam takiej sesji. Żałuję też, że nie robiłam sobie zdjęcia co tydzień czy też co miesiąc.

A mnie się wydaje, że to które zrobiłaś sobie sama jest najwspanialsze.

Ja robiłam, dużo osób uważało, że to fanaberia itp. Nie żałuję. Córka ma za chwilę 2 lata, a ja wracam do tych zdjęć czasami.

A jak wam się podoba sesja ciążowa Olgi?

Niektóre gwiazdy wybierają dla swoich dzieci bardzo oryginalne imiona. Zobaczcie, którzy znani Polacy zaszaleli w tej kwestii.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów