Olga Frycz pokazała zdjęcie córki. Burza w komentarzach

Olga Frycz opublikowała zdjęcia córki.
Fotografia: instagram.com @toja_mama

Olga Frycz często dzieli się z internautami szczegółami macierzyństwa. Fani nie popierają wszystkich jej decyzji - pod ostatnim zdjęciem córki gwiazdy rozgorzała prawdziwa burza.

Olga Frycz opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie córeczki. Aktorka "M jak miłość" nie pierwszy raz pokazała twarz swojego dziecka - w przeciwieństwie do innych celebrytów nie ukrywa jej specjalnie. Uwagę fanów zwrócił całkiem inny szczegół. W komentarzach rozgorzała burza na temat diety kilkumiesięcznej Helenki.

Olga Frycz pokazała zdjęcie dziecka podczas jedzenia

Olga Frycz pokazała całkiem nowe zdjęcie małej Helenki. Widać, że dziecko aktorki rośnie jak na drożdżach. Dziewczynka samodzielnie je posiłek.

Podano do stołu. Dziś na kolację zaserwowałam bułkę kajzerkę, mięciutkie awokado, jajo i plasterek żółtego sera. Do popicia kompot z malin, wiśni i jabłuszek. Mmmmmm palce lizać! Smacznego - opisała fotografię gwiazda.

Nie wszyscy obserwatorzy byli usatysfakcjonowani zawartością talerza. Wiele osób zaczęło się dziwić, że w posiłku brakuje mięsa.

A gdzie mięsko?

Jeszcze tylko szyneczka i będzie dobrze.

Olga Frycz jest wegetarianką od lat, jednak do tej pory nikt nie wiedział, że taką samą dietę ma jej córka.

Po prostu uznałam, że tego nie potrzebuję, brzydzi mnie mięso. Z różnych stron byłam atakowana filmikami, które dotyczyły znęcania się nad zwierzętami, pokazywane było w tych filmach, jak zwierzęta są traktowane w ubojniach. To było przerażające i stwierdziłam, że nie chcę się do tego przyczyniać - deklarowała w jednym z wywiadów Olga Frycz.

W komentarzach rozpętała się burza - nie wszyscy popierają dietę wegetariańską dla dziecka. Inni natomiast pochwalają wybór Olgi i cieszą się, że działa zgodnie z własną moralnością. W posiłku małej Helenki nie zabrakło wartościowych tłuszczy z awokado oraz białka z jajek. Mama wie, co jest najlepsze dla jej dziecka.

Zobacz także: Olga Frycz dopiero teraz pokazała sesję ciążową! Wiemy, dlaczego

Sprawdź, jak dobrze znasz "M jak miłość". Jesteś fanem serialu?

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów