Olga Frycz pokazała się z byłym partnerem. Pogratulowała mu nagrody

Olga Frycz pokazała się z byłym partnerem.
Fotografia: VIPHOTO/East News

Olga Frycz niedawno oficjalnie potwierdziła rozstanie ze swoim partnerem Grzegorzem Sobieszkiem. Teraz razem pojawili się na gali KPH.

Olga Frycz zaledwie kilka dni temu potwierdziła rozstanie ze swoim partnerem i ojcem jej dziecka, Grzegorzem Sobieszkiem. Dla dobra córeczki aktorki, para zdecydowała się na pokojowe i bardzo dojrzałe rozwiązanie związku. Zobowiązali się do wspólnej opieki nad dzieckiem i zachowania przyjaznych stosunków. Nikt nie spodziewał się jednak zobaczyć ich razem podczas gali KPH.

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek razem na rozdaniu nagród

Gwiazdy tworzyły parę od ponad 3 lat. Nie wzięli ślubu, choć byli zaręczeni. Rozstali się w pokojowych nastrojach ze względu na malutką córeczkę. Nikt nie spodziewał się jednak, że zaledwie kilka dni po zerwaniu będzie można zobaczyć ich razem. Widać, że żadna ze stron nie chowa do drugiej urazy.

Grzegorz Sobieszek był nominowany do tzw. Korony Równości na gali organizowanej przez Kampanię Przeciw Homofobii. Trener i biznesmen zdobył nagrodę. Okazuje się, że na jej wręczeniu pojawił się razem z Olgą Frycz. Aktorka zamieściła później zdjęcie z ich wspólnego wyjścia i gratulacje dla Grzegorza.

Gratuluję Ci @xgriszkax tej korony - napisała w opisie pod fotografią.

Wcześniej gwiazda zacytowała długi fragment wywiadu "Gazety Wyborczej" z Grzegorzem Sobieszkiem na temat tolerancji. Fani podziwiają ich podejście do wzajemnych relacji.

Jesteście niesamowici! W obliczu takiej sytuacji, ogrom waszej mądrości, klasy i wzajemnego szacunku jest nieprawdopodobny! Życzę Wam jak najlepiej razem i każdemu z osobna - możemy przeczytać w komentarzu.

Myślicie, że przyjaźń po związku jest możliwa?

Zobacz także: Olga Frycz dopiero teraz pokazała sesję ciążową! Wiemy, dlaczego

Jak dobrze znasz polskie seriale? Sprawdź, czy uda ci się rozwiązać ten quiz.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów