Olga Frycz pierwszy raz opowiedziała o tym, jak poznała nowego partnera. Kim jest i jak wygląda?

Katarzyna Leszczyńska 06.02.2018
Olga Frycz
Fotografia: Instagram/Olga Frycz

Olga Frycz od 2016 roku jest z Grzegorzem Sobieszkiem. Połączyła ich pasja do muay thai. Kim jest i jak wygląda jej nowy partner?

Olga Frycz długo była związana z aktorem i byłym mężem Ilony Ostrowskiej, Jackiem Borcuchem. Ich związek jednak zakończył się, a aktorka znalazła miłość w ramionach innego mężczyzny. Od 2016 roku Frycz tworzy związek z Grzegorzem Sobieszkiem, trenerem i byłym zawodnikiem muay thai. To właśnie ten sport ich połączył.

Zobacz także: Olga Frycz zdenerwowana obelżywymi wiadomościami od fanów "M jak miłość". "Wszystko wam się popitoliło"

Olga Frycz zaczęła chodzić na zajęcia z muay thai. To właśnie tam spotkała Grzegorza, który był jej trenerem. Okazało się, że połączyło ich znacznie więcej niż zamiłowanie do tego samego sportu. Oboje kochają zwierzęta i nie jedzą mięsa. Jakiś czas temu na Instagramie aktorki pojawiły się zdjęcia, na których widać prace nad budową domu. W rozmowie z magazynem „Flesz” Olga Frycz opowiedziała o jej relacji z partnerem.

Muay thai trenuję od dwóch lat. Przyszłam na zajęcia i zakochałam się w moim trenerze. Grzesiu jest sportowcem, trenerem, zawodnikiem brazylijskiego jujitsu. Jest silny, wygląda bardzo groźnie i tez nie je mięsa od kilkunastu lat – powiedziała Frycz.

Jak doniósł mediom znajomy Olgi Frycz, aktorka znacznie zmieniła swój styl życia odkąd spotyka się z Grzegorzem. Zmienia swoją sylwetkę, zdrowiej się odżywia i regularnie trenuje. Znajomi przyznają, że to właśnie partner ma na nią tak duży wpływ. Trzeba przyznać, że razem prezentują się bardzo dobrze, zobaczcie sami.

Olga Frycz z partnerem
Fotografia: Instagram/Olga Frycz

 

Olga Frycz z partnerem
Fotografia: Instagram/Olga Frycz
Olga Frycz z partnerem
Fotografia: Instagram/Olga Frycz
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów