Olga Frycz na spacerze z córką. Pokazała wózek, którego cena pozytywnie was zaskoczy!

Zuzanna Morska 23.10.2019
Olga Frycz
Fotografia: instagram.com/toja_mama

Aktorka zamieściła w sieci zdjęcie ze spaceru z córeczką. Zobaczcie, jak korzystają z ostatnich ciepłych dni!

Rok temu Olga Frycz po raz pierwszy została mamą. Od tamtej pory na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się zdjęcia z maluszkiem. Ostatnio gwiazda wybrała się na spacer z córeczką i tę chwilę także postanowiła uwiecznić na fotce.

Jej zdjęcie zrobiło furorę w sieci. Fani są zachwyceni szczególnie dziecięcym wózkiem!

Olga Frycz na spacerze z córką

Olga Frycz zabrała roczną Helenkę na spacer - dziewczyny korzystały ze słonecznego weekendu. Temperatura była na tyle wysoka, że aktorka miała na sobie t-shirt i szorty. Jednak największą uwagę jej instagramowych obserwatorów zwrócił wózek dla dziecka!

Frycz zabrała ze sobą na spacer wygodną spacerówkę, którą - jak podkreśla - bardzo lubi. Gwiazda nie raz mówiła, że jest to lekki, wygodny i bezpieczny dla dziecka model. W dodatku ma atrakcyjną cenę!

Wózek Helenki kosztuje bowiem ok. 1000 zł! Wygląda na to, że to jeden z najtańszych modeli wózków dziecięcych wśród polskich gwiazd. Przypominamy, że niektóre znane mamy zaopatrzyły swoje dzieci w wózki warte nawet kilkanaście tysięcy złotych!

Jak wam się podoba model wybrany przez Olgę?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów