Olga Bołądź uratowała psa. Pokazała, jak zwierzę wyglądało kilka miesięcy wcześniej

Marianna Bereza 08.10.2019
Olga Bołądź
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Gwiazda teraz nie wyobraża sobie życia bez Lusi.

Coraz więcej gwiazd decyduje się na adopcję zwierząt. Ostatnio do tego grona dołączyła Olga Bołądź. Aktorka "Kobiet mafii" i "Czasu honoru" zamieściła na Instagramie poruszający wpis. Okazuje się, że suczka, którą się zaopiekowała, ma ma za sobą traumatyczną przeszłość.

Celebryci często angażują się w akcje pomocy zwierzętom. Od lat czworonogi wspiera Marcin Dorociński czy Joanna Krupa. Ostatnio pieska z pseudohodowli uratowała Olga Bołądź. Aktorka na swoim profilu w mediach społecznościowych opisała historię suczki Lusi.

Olga Bołądź adoptowała psa

Olga przygarnęła buldożka. Suczka przebywała w miejscu, gdzie zwierzęta były bardzo źle traktowane. Lusia służyła jako „suka rozpłodowa”. Na dowód gwiazda pokazała zdjęcie pieska sprzed kilku miesięcy. To bardzo przykry widok.

Na szczęście dzięki fundacji Pegasus zwierzę trafiło do Olgi.

Moja kochana Lusieńka. Adoptowana przez nas w lutym. Na ostatnim zdjęciu, uprzedzam że jest drastyczne, widać, w jakim stanie była na początku 2019 roku. Zabrana z pseudohodowli, gdzie była "suką rozpłodową". To, jak dziś wygląda i jak się czuje, jak ufa, jak potrafi się bawić, to dopiero kuchenna rewolucja. Dziękuję moim przyjaciołom, którzy nam pomagają zawsze, kiedy wyjeżdżam i opiekują się Lusesitą. Bez was nie dałabym rady. Mój pies jest najcudowniejszy na świecie, zachęcam was z całego serca do adopcji psów - napisała.

Fani byli zachwyceni postawą aktorki.

Masz wielkie serce. Dziękuję za to, co zrobiłaś dla tej suni.

Gratuluję głębokiej wrażliwości.

Adoptowalibyście pieska ze schroniska?

Zobacz także: Rodzina Alicji Bachledy-Curuś powiększyła się. Wesołą nowiną aktorka pochwaliła się na Instagramie! 

Jakim zwierzęciem jesteś? Pies, kot, a może sowa?

Którym zwierzakiem jesteś?
Rozwiąż quiz

Którym zwierzęciem jesteś?

Którym zwierzakiem jesteś?

1. Który z tych kolorów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów