Olga Bołądź doradziła Ilonie Łepkowskiej, jak wyleczyć koronawirusa. Kontrowersyjne metody, ale zadziałały!

Róża Piasecka 30.10.2020
Olga Bołądź
Fotografia: EastNews

Olga Bołądź ma chorobę za sobą. Poradziła się w tej sprawie lekarki z Mongolii.

Olga Bołądź pokonała koronawirusa naturalną metodą leczenia. Kiedy zachorowała Ilona Łepkowska, aktorka podpowiedziała jej, jak można zwalczyć COVID-19 . Okazuje się, że duże znaczenie ma temperatura ciała. Jesteście ciekawi, co pomogło Oldze?

Zobacz także: Martyna Wojciechowska topless na okładce "Vivy!"! "Wiemy, co jest dla nas dobre"

Olga Bołądź wyleczyła koronawirusa naturalnymi metodami

Aktorka przekazała koleżance z branży wiedzę, która jest dostępna bardzo niewielu osobom. Nie tylko bowiem zna leczenie koronawirusa od strony teoretycznej, lecz także ma już za sobą cały proces. Wygląda więc na to, że jej słowom możemy zaufać!

Ja jakby co, to brałam cynk i aspirynę. Trzymajcie się w cieple i jak mówi moja mongolska lekarka: ciepłe, ciepłe jeść, i ciepłe rano, i ciepłe pić. I coś w tym jest, bo ten wirus bije się ciepłem i nie można się wychładzać, więc robiłam dużo kompotów i herbat rozgrzewających. Dużo zdrowia. Jak z tego wyjdziecie, to spacer będzie dla was najwspanialszy, słońce będzie świeciło specjalnie dla Was, a jak wróci smak to pomidorówka będzie królewskim daniem. - napisała aktorka.

Wielu zwolenników naturalnych metod leczenia wspominało już o tym, że chorzy na koronawirusa powinni dużo pić i utrzymywać organizm w cieple. Olga to sprawdziła i zadziałało! Sądzicie, że to dobra metoda leczenia?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów