Ola Kwaśniewska żartuje z Lewandowskiej i pokazuje swoje zdjęcie w bikini. Opis? "Genialne i bardzo prawdziwe"

Emilia Klima 28.06.2017
Aleksandra Kwaśniewska
Fotografia: Instagram.com/Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska bardzo żartobliwe podeszła do gorącego tematu brzucha Anny Lewandowskiej. 

Ola Kwaśniewska ma nieco inne podejście do prowadzenia konta na Instagramie od większości polskich gwiazd i celebrytek. Zamieszcza tam sporo prywatnych zdjęć, ale często okrasza je zabawnymi komentarzami, a fani cenią ją za poczucie humoru i dystans do siebie. Tym razem wrzuciła swoje zdjęcie w bikini - tego rodzaju postów o tej porze roku na Instagramie mamy prawdziwe zatrzęsienie.

Kwaśniewska wykorzystała je jednak do tego, by zażartować sobie z całego zamieszania, jakie ostatnio wywołała Anna Lewandowska pokazując płaski, umięśniony brzuch zaledwie miesiąc po porodzie. Dziennikarka skromnie przyznała, że do sylwetki trenerki jej daleko, zdradziła też, jaki ma na to "sposób".

Pytacie, jak to robię, że nie wyglądam jak Anna Lewandowska. Czasami musisz wpierdzielić parę naleśników koło północy i nie wystarczy raz. Ważna jest systematyczność i dyscyplina. Choćbyś nie miała ochoty, to i tak se opchnij, żeby się nie zmarnowało. Tanio też nie jest. O nie! Bardzo istotne jest, by płacić kupę kasy za siłownię, na którą idziesz w porywach raz w miesiącu i oczywiście korci cię, żeby częściej, bo szkoda kasy, ale no niestety, nikt za ciebie na kanapie nie poleży. Mówi się, że ćwiczenia pobudzają produkcję serotoniny i to prawda. A wiecie, co jeszcze ją pobudza? Czekolada - napisała.

"Genialne i bardzo prawdziwe"

Internautki doceniły poczucie humoru Kwaśniewskiej i przyznały, że miały niezły ubaw czytając jej post. Zwracałay też uwagę na to, że Kwaśniewska w bikini prezentuje się świetnie i nie ma czego sobie wyrzucać.

Genialne, tak bardzo prawdziwe.

Pięknie pani wygląda. Podoba mi się pani poczucie humoru, tak trzymać.

Piękny komentarz, uśmiałam się - pisały internautki. 

Gratulujemy dystansu do siebie i zapewniamy, że różnica ze zdjęciami Ani Lewandowskiej wcale nie jest aż tak spora ;-)

Modne bikini renomowanych marek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów