Ojciec dał nauczkę dzieciom, które kradły mu słodycze. Wystarczył bardzo ostry sos i strzykawka

Redakcja 15.03.2017
Pączki
Fotografia: Pixabay

Mężczyzna został bohaterem bezradnych rodziców. Jego metoda jest jednak bardzo brutalna.

Mike Bagnall z miejscowości Wrexham w Wielkiej Brytanii postanowił oduczyć swoje dzieci podkradania słodkości. Pomysł, na który wpadł, mrozi krew w żyłach, ale jest genialny w swojej prostocie. 

24-letni Mike jest ojcem piątki dzieci. Zarówno on jak i jego pociechy mają słabość do słodyczy. Najstarsza córka pomysłowego Walijczyka ma siedem lat, najmłodszy syn 3. Jak przyznaje mężczyzna w rozmowie z TheLADbible.com - po każdym posiłku dzieci jadły coś słodkiego. To samo robili rodzice. 

Niestety sytuacja wymknęła się spod kontroli. Pewnego dnia Mike zorientował się, że maluchy wykradają słodycze z szafki, w której wraz z partnerką Stacey chowają swoje łakocie. Przeraził się, że jego dzieci mają problem z nadmiernym spożywaniem cukru - do tego stopnia, że nauczyły się kraść.  

Wszystko zaczęło się, kiedy kupiłem pyszne ciastka, które ja i Stacey mieliśmy zjeść po obiedzie. Nie mogliśmy się tego doczekać, ale kiedy zajrzeliśmy do szafki, w której je trzymaliśmy, była pusta, a dzieci zamknęły się w swoim pokoju. Zacząłem więc chować jedzenie w różnych, jak mi się wydawało, niedostępnych miejscach. Jednak malcy potrafili znaleźć czekoladę, ciastka i pączki wszędzie – opowiada Mike w rozmowie z TheLADbible.com.

Giphy
Fotografia: Giphy.com

Pikantna zemsta

Z troski o swoje słodycze, a także o zdrowie i wychowanie dzieci, mężczyzna obmyślił plan zemsty. Uwielbia chilli, ale jego dzieci nie mogą znieść ostrych potraw. W swoim domu ma specjalną półkę dedykowaną sosom na bazie najbardziej pikantnych papryk świata.

Nafaszerował smakowicie wyglądające pączki najostrzejszym dipem ze swojej kolekcji. Za pomocą strzykawki usunął oryginalne nadzienie, potem pustą przestrzeń uzupełnił ekstra ostrym sosem Nando’s. Włożył pułapkę do szafki i poszedł do pracy.

Kiedy wróciłem do domu, moje dzieci wybiegły mi na przywitanie. Poinformowały mnie, że moje pączki były nafaszerowane chilli, więc całe szczęście, że ich nie zjadłem. Obiecały również, że już nigdy nie tkną żadnego mojego jedzenia, ponieważ jestem podstępny – opowiedział Mike Bagnall w rozmowie z TheLADbible.com. 

Dzieci na początku nie mogły uwierzyć, że pikantne pączki są dziełem ojca, jednak po chwili zrozumiały, że z podkradaniem nie ma żartów. Prawdopodobnie uświadomiły sobie, że ilość spożywanego przez nich cukru, drastycznie się zmniejszy.

Giphy
Fotografia: Giphy.com
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów