Ojciec Meghan skomentował narodziny "royal baby". Takich słów nikt się nie spodziewał!

Hanna Skowron 07.05.2019
Meghan Markle
Fotografia: Chris Jackson/Press Association/East News

Thomas Markle od lat jest w konflikcie z córką. Jak zareagował na narodziny wnuka?

Meghan i Harry zostali rodzicami. W poniedziałek wczesnym rankiem księżna Sussex urodziła zdrowego chłopca. Gratulacje spływają z całego świata, nawet od Thomasa Markle, który od lat jest skłócony z córką.

Zobacz także: Meghan prowadzi konto na Instagramie "Sussexroyal"?! Internauci znaleźli dowód! 

Ojciec Meghan komentuje narodziny wnuka

6 maja 2019 brat Williama został ojcem. Dumny tata podzielił się swoim szczęściem z Brytyjczykami. W swoim krótkim wystąpieniu dla prasy opowiedział o porodzie i wyborze imienia dla syna. Był wyraźnie wzruszony i łamał mu się głos.

Wygląda na to, że narodziny nowego członka rodziny królewskiej łagodzą obyczaje, ponieważ głos w tej sprawie zabrał także ojciec Meghan, Thomas Markle. Mężczyzna od lat pozostaje w konflikcie z córką. Tym bardziej jego słowa mogą wydawać się zaskakujące.

Jestem zachwycony, słysząc, że matka i dziecko czują się dobrze. Jestem dumny, że mój nowy wnuk wrodził się w brytyjską rodzinę królewską i jestem pewien, że będzie dorastał, by służyć koronie oraz narodowi brytyjskiemu z łaską, godnością i honorem - powiedział dziennikowi "The Sun".

Niech Bóg pobłogosławi to dziecko, a ja życzę mu zdrowia i szczęścia. Gratuluję mojej czarującej córce Meghan Markle i księciu Harry'emu – dodał.

To nie pierwszy raz, kiedy Thomas Markle podzielił się z tabloidem komentarzem dotyczącym księżnej Sussex, jednak to oświadczenie zdecydowanie jest najmilsze. Wątpliwe jednak, by księżna zaprosiła go do Frogmore Cottage, gdzie odpoczywa po porodzie.

Zobacz także: Do sieci wyciekły zdjęcia małej Meghan Markle!

Brytyjska rodzina królewska jest najpopularniejszą monarchią na świecie! Ma jednak sporo sekretów. Jak dużo wiesz na jej temat?

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów