Ojciec Meghan Markle przerywa milczenie. Szokujące słowa o książęcym ślubie

Paulina Ermel 19.06.2018
Księżna Meghan
Fotografia: Eastnews

Ojciec księżnej Meghan, Thomas Markle, nie pojawił się na książecym ślubie ze względów zdrowotnych. Dopiero teraz zabrał głos w tej sprawie. Udzielił bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedział, jak Harry poprosił go o rękę córki i co sądzi na temat ślubu.

Od książęcego ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego minął już miesiąc, a wciąż wypływają na jaw nowe fakty. Tym razem głos w sprawie zabrał ojciec Meghan, który z wiadomych względów nie mógł dotrzeć na ślub. Udzielił on wywiadu Good Morning Britain. Niektóre wyznania są szokujące. 

Zobacz także:  Zanim znalazła swojego księcia, miała wiele romansów. Z kim spotykała się Meghan Markle?

Thomas Markle o ślubie Meghan

Ojciec Meghan ujawnił, jak książę Harry poprosił go o rękę córki. "Najpierw powiedziała mi Meghan. Kilka chwil później dała do telefonu Harry'ego, a on spytał mnie o jej rękę przez telefon". Księżna bardzo przeżyła fakt, że jej tata nie mógł dotrzeć na ślub. On też tego bardzo żałuje. "Żałowałem, że nie mogłem iść z nią do ołtarza. Ale jestem wdzięczny za to, jak wszystko się potoczyło. Jestem tylko dodatkiem do najwspanialszego momentu dla mojej córki, a nie tatą, który zaprowadził ją do ołtarza. To mnie denerwuje".

Thomas Markle oglądał całą ceremonię. Opowiadając o tym nie krył wzruszenia. "Kiedy na nią patrzyłem. Byłem bardzo dumny i nie widziałem lepszego momentu w moim życiu. Cały świat obserwował moją córkę". W wywiadzie ojciec Meghan uchylił także rąbka tajemnicy na temat tego, czy niebawem możemy spodziewać się przyjścia na świat książęcego potomka. "Meghan zawsze chciała mieć dzieci. Choć nie jest jeszcze w ciąży, mówi, że wkrótce pojawi się dziecko".

EN_01325429_0007
Fotografia: Eastnews

Zobacz także: Jak zdobyć serce księcia? Zadbaj o wygląd jak Meghan Markle

Tak wygląda figura woskowa księżnej Meghan:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów