Ojciec Jacksona poddał go chemicznej kastracji? "Mam nadzieję, że znajdzie odkupienie win w piekle"

Magdalena Barszczak 09.07.2018
Michael Jackson z ojcem Joe Jacksonem
Fotografia: ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/EAST NEWS

Na jaw wychodzą nowe, szokujące fakty. 

25 czerwca obchodziliśmy 9. rocznicę śmierci Michela Jacksona. Dwa dni później odszedł jego ojciec, Joseph "Joe" Jackson. Rodzina od dłuższego czasu gromadziła się przy jego łóżku, a wnuki zamieściły wzruszające wpisy w mediach społecznościowych. Mimo że część rodziny pogodziła się z seniorem rodu, jego osoba wciąż budzi ogromne kontrowersje.

Zobacz także: Nie żyje ojciec Michaela Jacksona. Miał 89 lat

Nie od dziś wiadomo, że założyciel zespołu "The Jakcson 5" był despotą, który znęcał się nad swoimi dziećmi psychicznie i fizycznie. Szczególnie mocno przeżył to Michael. W wielu wywiadach przyznawał, że za cenę kariery ojciec zgotował jemu i braciom prawdziwe piekło. To nie przypadek, że autor takich hitów jak "Beat it" i "Billy Jean" nie uwzględnił ojca w testamencie.

Conrad Murray: Ojciec wykastrował Michaela

Okazuje się, że Joe Jackson mógł posunąć się znacznie dalej. Nie tylko bił swoje dzieci, ale miał chemicznie wykastrować Michaela, aby ten zachował swój wysoki, dziecięcy głos. Tak twierdzi jego lekarz Conrad Murray, który przez lata był blisko muzyka. Piosenkarz miał zostać poddany terapii hormonalnej, która dodatkowo rozwiązała jego problemy z trądzikiem.

Okrucieństwo, którego Michael doświadczył ze strony ojca, jest niewyobrażalne. Joe chemicznie wykastrował Michaela, by ten nie przeszedł mutacji i zachował swój wysoki głos. (...) Nie uroniłem ani jednej łzy po śmierci tego okrutnego człowieka. Mówi się, że tylko dobrzy ludzie umierają młodo. Mam nadzieję, że Joe Jackson znajdzie odkupienie win w piekle - mówił Murray w nagraniu opublikowanym przez portal "Blast".

Murray już wcześniej ujawniał szokujące fakty na temat życia króla popu. W 2016 roku w swojej książce "This is it" twierdził, jakoby Michael miał być wykorzystywany seksualnie.

Wszyscy zawsze mówili tylko o tym, że byłem bity przez ojca. To wszystko prawda, choć jestem pewien, że podobne rzeczy przytrafiają się wielu dzieciom. Ale one nie są gwałcone i zmuszane do sodomii - miał powiedzieć Jackson.

Zobacz także: Tak dziś wyglądałby Michael Jackson bez operacji plastycznych. Niesamowita symulacja!

Conrad Murray o relacji Michaela Jacksona z ojcem:

The Jackson 5
Fotografia: BENAROCH/SIPA/EAST NEWS

Gdyby zwierzęta nagrywały piosenki, okładki ich albumów wyglądałyby właśnie tak:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów