Ojciec Camerona Boyce'a zabrał głos po śmierci 20-letniego syna. "Koszmar, z którego nie mogę się obudzić"

Cameron Boyce w białej marynarce na czerwonym dywanie
Fotografia: Mediapunch/REX Features/East News

Cameron Boyce był gwiazdą filmów Disneya. Zmarł nagle, we śnie, w wieku 20 lat. Ojciec aktora zabrał głos przy pomocy swojego konta na Twitterze.

W miniony weekend świat obiegła smutna i mrożąca krew w żyłach wiadomość. Nie żyje 20-letni aktor, Cameron Boyce, który był gwiazdą Disneya. Chłopak zmarł we śnie. Jak na razie nie podano oficjalnej przyczyny zgonu. Nawet nie potrafimy wyobrazić sobie, co teraz muszą przeżywać rodzice Camerona. Teraz głos zabrał Victor Boyce, ojciec młodego aktora, który na swoim koncie na Twitterze opublikował poruszający wpis. Jego słowa bardzo nas poruszyły.

Zobacz także: "Nie żyje gwiazda "Facetów w czerni". Rip Torn miał 88 lat

Ojciec Camerona Boyce'a zabrał głos po śmierci syna

Nagła śmierć 20-latka pogrążyła w smutku jego najbliższych oraz fanów. To właśnie od tych drugich rodzina Boyce'a otrzymuje słowa wsparcia.

Ojciec aktora postanowił podziękować za otrzymane wsparcie na Twitterze.

Jestem przepełniony miłością i wsparciem, które otrzymała nasza rodzina. To naprawdę pomaga złagodzić ból tego koszmaru, z którego nie mogę się obudzić. Nie mogę być wam bardziej wdzięczny - napisał Victor Boyce na Twitterze.

Cameron Boyce był gwiazdą filmów Disneya. Zagrał jedną z głównych ról w serialu "Jessie". Wystąpił także m.in. w "Taniec rządzi". O jego śmierci poinformowała rodzina aktora przez swojego rzecznika.

Z głębokim żalem informujemy, że dziś rano straciliśmy Camerona. Zmarł we śnie z powodu ataku, który był rezultatem jego stanu zdrowia, na co był leczony - mogliśmy dowiedzieć się z oświadczenia.

W komentarzach na Instagramie 20-latka wciąż pojawiają się wyrazy ubolewania od przygnębionych fanów.

Zobacz także: Nie żyje 18-letni raper. Znamy przyczynę śmierci

Śmierć Camerona Boyce'a wstrząsnęła światem. Ale nie tylko on odszedł od nas przedwcześnie w tym roku. Zobaczcie, które znane gwiazdy zmarły w 2019 roku. Będzie nam ich brakować.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów