Ojciec Britney Spears kontroluje jej Instagram? Gwiazda zabrała głos

Sylwia Kropiewnicka 30.05.2019
Ojciec Britney Spears kontroluje jej Instagram? Gwiazda zabrała głos
Fotografia: Matt Baron/Rex/East News

Britney Spears jakiś czas temu opuściła szpital psychiatryczny, jednak jej obecny stan zdrowia nadal budzi niepokój fanów. Pojawiają się nawet spekulacje, że gwiazda nie jest w stanie samodzielnie prowadzić … Instagrama. Co na to Britney?

Britney Spears walczy z problemami natury psychologicznej nie od dziś. Z tego też powodu kuratelę nad nią sprawuje jej ojciec. To za jego namową gwiazda zdecydowała się na pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Leczyła się wówczas z depresji i napadów lękowych. Obecnie piosenkarka spędza czas w domu, co dokumentuje na swoim Instagramie.

Britney Spears uspokaja fanów na Instagramie

Fani Britney Spears bardzo martwią się o swoją ulubienicę. Mają podejrzenia, że treści, które gwiazda wstawia powstały dawno temu. Internauci węszą spisek, jakoby ktoś inny miał prowadzić Instagrama Britney; ich zdaniem zajmuje się tym ojciec piosenkarki.

Sama Britney Spears, chcąc uspokoić burzliwe nastroje fanów, dodała kolejne wideo, na którym zapewnia, że są oni w błędzie.

Dodatkowo, skandalistka dodała kilka zdjęć, które wykonała w swoim domu. Zapewne miało to na celu pokazanie, że ma się świetnie. Niestety, nie do końca jej się to udało – fani niepokoją się nadal. Ich obawy są uzasadnione?

Zobacz także: Britney Spears wyszła ze szpitala psychiatrycznego? Fani nie są przekonani

Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy pamiętasz tekst kultowych polskich piosenek! Prawie każdy je śpiewał!

Maryla Rodowicz

1. Łzy "Agnieszka" - "Zakochani przy świetle księżyca nocami...."

 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów