Ojciec Beyonce ma raka piersi. Opowiedział o trudnej walce z chorobą

Ojciec Beyonce ma raka piersi.
Fotografia: instagram.com @beyonce

Ojciec Beyonce Mathew Knowles gościł niedawno w programie "Good Morning America". W rozmowie przyznał, że walczy z rakiem piersi.

U ojca Beyonce został zdiagnozowany nowotwór piersi. Wiele osób nie wie, że dolegliwość ta dotyka nie tylko kobiet, ale również mężczyzn, choć zdecydowanie rzadziej. Mathew Knowles opowiedział w rozmowie z Michaelem Strahanem w "Good Morning America" o trudnej walce z chorobą. Wyrazy współczucia i słowa wsparcia spływają teraz do niego z całego świata.

Ojciec Beyonce Mathew Knowles choruje na nowotwór piersi

Na ten moment pokazano jedynie zapowiedź programu na Twitterze. Zostanie on wyemitowany w środę czasu amerykańskiego.

Ojciec Beyonce przyznał, że przychodząc do programu chce uświadomić ludziom, że nie tylko kobiety chorują na ten typ nowotworu. Podkreśla, że profilaktyka jest bardzo ważna i pomaga odkryć zmiany już we wczesnym stadium.

Mam nadzieję, że przychodząc dziś tutaj i mówiąc o tym wszystkim, uświadomię ludziom, że można to pokonać, ale choroba musi zostać wcześnie wykryta (...) Rozmawiajcie o tej chorobie. Mówcie głośniej. Mówcie otwarcie. Wcześniej, szybciej, prędzej - apeluje Mathew Knowles.

Wiele członków jego rodziny chorowało na ten typ nowotworu - dzięki temu od razu zwrócił uwagę na niepokojące objawy. Ojciec Beyonce miał już jedną operację, a kolejna czeka go na początku przyszłego roku.

Mathew zawodowo jest menadżerem, producentem muzycznym i dyrektorem muzycznym. Od dzieciństwa wspierał karierę Beyonce oraz swojej drugiej córki Solange.

Zobacz także: Blue Ivy Carter zaliczyła debiut na liście Billboardu. Idzie w ślady Beyoncé?

Wiesz, z jakiego filmu pochodzi ta piosenka? Sprawdź, na ile pytań zdołasz odpowiedzieć!

"Kogel-mogel"
Rozwiąż quiz

Z jakiego filmu pochodzi ta piosenka? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

"Kogel-mogel"

1. W której komedii mogliśmy usłyszeć piosenkę "Szukaj mnie" w wykonaniu Edyty Geppert?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów