Zamieszanie wokół nowego zdjęcia profilowego królowej na Facebooku. Jeden szczegół przeraził internautów

Katarzyna Leszczyńska 10.11.2017
Królowa Elżbieta II
Fotografia: ONS

PR-owcy rodziny królewskiej zaliczyli niezłą wpadkę. 

Królowa Elżbieta II od 1952 roku jest monarchinią Wielkiej Brytanii. W tym roku skończyła 91 lat, nic więc dziwnego, że poddani stresują się każdą nową informacją o jej samopoczuciu. Tym razem o palpitacje serca przysporzyło ich feralne zdjęcie, które PR-owcy rodziny królewskiej ustawili jako zdjęcie profilowe na jej oficjalnym koncie na Facebooku.

Na zdjęciu widnieje postać królowej Elżbiety z profilu. Monarchini ma na sobie płaszcz i kapelusz w kolorze czarnym i jest zadumana. Wszystko to zdaniem internautów wskazuje na to, że w rodzinie królewskiej wydarzyło się coś złego.

Fani zaniepokojeni fotografią królowej Elżbiety

Zaniepokojeni fani bardzo przestraszyli się, gdy zobaczyli najnowsze zdjęcie na profilu rodziny królewskiej. Większość z nich wyraziła niepokój z nim związany w komentarzach. Okazało się, że myśleli, iż królowa umarła.

Boże, myślałem przez chwilę, że ona umarła.

Moje serce zatrzymało się na chwilę. Zaczęłam czytać komentarze, co się stało.

Prawie miałem atak serca, myślałem dokładnie to samo.

Na szczęście okazało się, że nic złego się nie stało. Fotografia, którą feralnie dobrali PR-owcy miała zupełnie inny przekaz niż informacja o śmierci Elżbiety. Okazuje się, że królowa ma przy płaszczu broszkę w kształcie maków. Ma ona symbolizować obchody Brytyjskiego Dnia Pamięci, który przypada na 11 listopada. Nic strasznego zatem się nie stało i fani mogą się uspokoić.

Czapki męskie - eleganckie dodatki do stylizacji

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów