Oficjalnie nie była w związku od czasu rozstania z Farrellem. Tajemniczy komentarz na Instagramie może świadczyć o nowej miłości

Anna Respondek 19.07.2017
Alicja Bachleda-Curuś i Collin Farrell
Fotografia: EAST NEWS

Czy Alicja Bachleda-Curuś znowu jest w poważnym związku? Wszystko na to wskazuje. 

Alicja Bachleda-Curuś, która ma syna Henry'ego ze związku z Colinem Farrellem, po raz pierwszy od rozstania z Hollywoodzkim gwiazdorem zdaje się być znowu zakochana. Choć ani ona, ani jej wybranek nie komentują pojawiających się plotek, ich czyny zdradzają więcej niż słowa. 

O kim mowa? Oczywiście o znakomitym polskim koszykarzu Marcinie Gortacie, z którym Alicja Bachleda-Curuś w medialnych spekulacjach łączy się ich od wielu miesięcy. Para pojawiła się ostatnio wspólnie na przyjęciu w Łazienkach Królewskich z okazji wizyty brytyjskiej pary książęcej. 

Na oficjalnym profilu na Instagramie Marcin Gortat zamieścił zdjęcie, którego podpis zaognił tylko plotki o związku gwiazd.

Niezwykłe doświadczenia!!! Czuję się zaszczycony mogąc poznać księcia Williama mając u boku tą wspaniałą i pełną klasy kobietę.

Padli obiektem żartu

Na instagramowym koncie #mnieśmieszy_official pojawiło się zabawne zdjęcie Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata podpisane niewinnym tekstem:

Niecodzienne zdjęcie Alicji Bachledy-Curuś z jej nowym partnerem - Marcinem Gortatem. *Marcin nie zmieścił się w kadrze. 

Gwiazdy wykazały się dużą dawką poczucia humoru i dystansu do siebie, komentując zdjęcie uśmiechniętą buźką i jednym krótkim słowem "dobre". 

Czy uważacie, że Alicja i Marcin do siebie pasują? ;-)

Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów