Pałac opublikował oficjalne zdjęcie księżniczki Charlotte i księcia George'a z pierwszego dnia szkoły!

Paulina Ermel 06.09.2019
Księżniczka Charlotte i książę George
Fotografia: AARON CHOWN/AFP/East News

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama 5 września poszły do szkoły! Zobaczcie ich oficjalne zdjęcie z tego ważnego wydarzenia!

Księżniczka Charlotte i książę George rosną jak na drożdżach! Starszy syn Kate i Williama ma już 6 lat i właśnie zaczął drugą klasę szkoły podstawowej. Natomiast księżniczka Charlotte skończyła 4 latka i właśnie poszła do szkoły!

Zdjęcia z tego ważnego dla niej wydarzenia obiegły świat. Zobaczcie, jak podekscytowana była nowymi wyzwaniami!

Oficjalne zdjęcie księżniczki Charlotte i księcia George'a z pierwszego dnia szkoły

Księżniczka Charlotte poszła w ślady starszego brata i rozpoczęła edukację w szkole Thomas's Battersea. Pierwszego dnia do szkoły odprowadzili ją dumni rodzice. Zdjęcia uśmiechniętej czwórki - Kate, Williama, Charlotte i George'a - szybko okrążyły świat.

Fani rodziny królewskiej są zachwyceni tym, że księżniczka tak wyrosła i rozpoczyna szkołę. Pierwszego dnia stawiła się w placówce ubrana w tradycyjny mundurek.

Tego samego dnia Pałac Kensington opublikował oficjalne zdjęcie George'a i Charlotte zrobione przy okazji tego ważnego dla nich wydarzenia. Oboje stoją na schodkach przed domem i pozują przytuleni! To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów