Basia Kurdej-Szatan pokazała wyzywające zdjęcie. Fani: "Jak z burdelu"

Paulina Ermel 02.07.2018
Basia Kurdej-Szatan
Fotografia: instagram.com/kurdejszatan

Jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek zszokowała swoich fanów. Ostry wizerunek nie wszystkim się spodobał.

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpiękniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda ma grzeczny wizerunek, a większość z nas kojarzy ją jako uroczą i uśmiechniętą "blondynkę z Playa". Z kolei w mediach społecznościowych Kurdej-Szatan nie brakuje odważnych zdjęć aktorki. I to takich, które nie do końca pasują jej fanom. 

Zobacz także: Kasia Zielińska na odważnym zdjęciu. Widoki zapierają dech w piersiach!

Wyzywające zdjęcie

Na jednym z ostatnich zdjęć Basia pozuje w mocnym makijażu, w kabaretkach i biustonoszu. I choć podpis fotografii wyraźnie sugeruje, że to jeden z jej scenicznych strojów - gwiazda gra w musicalu pt. "Chicago" - nie wszyscy go zauważyli. I pod zdjęciem pojawiło się sporo negatywnych komentarzy.

Jest pani tak piękną, mądrą osobą, że aż źle się patrzy na tę pustą fotografię, która obdziera Pani wizerunek z tych wszystkich zalet, które do tej pory ludzie widzieli na Pani twarzy. Zdjęcie jak z burdelu. A szkoda

Aktorka postanowiła odpowiedzieć na nieprzyjemny komentarz. Napisała tylko: "Taka rola". Jednak dla obserwatorów to niewystarczające wytłumaczenie. Zarzucili Kurdej-Szatan, że mimo takiego stroju, mogła przybrać chociaż inną minę i pozę. Zgadzacie się z komentującymi?

Zobacz także: Partnerka Krychowiaka zamieściła uwodzicielskie zdjęcie w sieci. Sam piłkarz pokusił się o komentarz

Zobaczcie, jak stary teatr przekształcono na przepiękną księgarnię:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów