Odważne zdjęcia Marceliny Zawadzkiej. Fani są pod ogromnym wrażeniem!

Sylwia Bagińska 26.01.2019
Marcelina Zawadzka pozująca na ściance,
Fotografia: EastNews/TomaszJastrzebowski

Marcelina Zawadzka bardzo dba o swój wizerunek w mediach społecznościowych. Modelka i prezenterka telewizyjna stroni na co dzień od kontrowersji i skandalu. Zdjęcia, które ostatnio wrzuciła na swój profil instagramowy są bardzo odważne. Musicie je zobaczyć! 

Marcelina Zawadzka z okazji swoich trzydziestych urodzin postanowiła wykonać dość odważną sesję zdjęciową. Intrygujące fotki modelka wrzuciła do sieci. 

Odważne zdjęcia Marceliny Zawadzkiej

Marcelinę Zawadzką możemy oglądać w roli współprowadzącej program "Pytanie na śniadanie". Wcześniej brała też udział w innych projektach, między innymi: "Bake Off - Ale ciacho!" i "Bake Off Junior".

Mimo licznych zobowiązań zawodowych, prezenterka telewizyjna nie zapomina o swoich fanach i od czasu do czasu publikuje prywatne zdjęcia na swoich mediach społecznościowych.

Z okazji swoich urodzin postanowiła wstawić odważne i intrygujące zdjęcia. Modelka pozuje w czarnej, mocno rozdekoltowanej sukience. Kreacja podkreśla także jej kobiece kształty.  Zobaczcie sami:

Fani Zawadzkiej nie kryli zachwytu, o czym dali znać w licznych komentarzach:

Wygląda Pani kwitnąco!

Bardzo super , życzę Pani dużo więcej tak pięknych zdjęć i dużo zyczliwych ludzi wokół siebie

Zjawiskowo

A wam, podoba się Marcelina Zawadzka w takim wydaniu? 

Zobacz także: Internauci krytykują TVP za "Pytanie na śniadanie". Poszło o nowy wygląd studia 

W sieci furorę robi nowe wyzwanie! Gwiazdy publikują swoje zdjęcia sprzed 10 lat. #10YearsChallenge będzie popularny również w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów