Cichopek zaskoczyła fanów nowym wizerunkiem. Fryzura to początek. "Piękniej niż kiedykolwiek"

Katarzyna Leszczyńska 23.11.2017
Katarzyna Cichopek
Fotografia: Instagram/Katarzyna Cichopek

W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Katarzyna Cichopek w obsadzie „M jak miłość” jest od samych początków serialu. Aktorka w pierwszych odcinkach ze swoim udziałem miała zaledwie 18 lat. Polacy byli świadkami jej dojrzewania zarówno na ekranie jak i w show biznesie. Gwiazda zmieniała się na oczach widzów, jednak rzadko kiedy eksperymentowała ze swoim wyglądem. Od pewnego czasu była wierna jednemu stylowi i fryzurze. Teraz jednak zaskoczyła swoich fanów.

Katarzyna Cichopek pojawiła się na pokazie marki Guess i okazało się, że jest zupełnie odmieniona. Nie dość, że postawiła na sukienkę, która była bardzo dopasowana i eksponowała jej kształty, to jeszcze zaskoczyła wszystkich zmienioną fryzurą. Cichopek rozjaśniła do tej pory ciemne włosy. Postawiła też na mocny makijaż, który nie jest jej znakiem rozpoznawczym. Wszystko razem komponowało się naprawdę dobrze, co nie uszło uwadze jej fanów.

Odmieniona Cichopek Guess

Fani są zachwyceni wyglądem Cichopek

Katarzyna Cichopek opublikowała zdjęcie z pokazu na swoim Instagramie. Jej fani byli zaskoczeni mocną stylizacją gwiazdy, ale w większości również zachwyceni. W komentarzach posypało się wiele komplementów w związku z wyglądem aktorki. Niektórzy internauci porównali nawet Cichopek do znanej hollywoodzkiej gwiazdy, Catherine Zety-Jones.

Polska Catherine Zeta-Jones. Super!

Idealna stylizacja, sexy i niewulgarna, niegrzeczna a z klasą – pięknie.

Pani Kasiu, najpiękniej niż kiedykolwiek. Pierwsza klasa.

Trzeba przyznać, że nie jesteśmy przyzwyczajeni do takiego wyglądu Katarzyny Cichopek, jednak gwiazda wszystkich pozytywnie zaskoczyła. Pasuje jej takie wydanie?

Katarzyna Cichopek i Catherine Zeta-Jones
Fotografia: Fotografie: Instagram/Katarzyna Cichopek i EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów