Odeta Moro przyznała się do tego, ile przytyła w ciąży. "To jest dużo"

Anna Respondek 19.04.2018
Odeta Moro
Fotografia: EAST NEWS

Odeata Moro nie ukrywa dodatkowych kilogramów. Na pokazie Tomaotomo wyglądała kwitnąco. 

Odeta Moro już niedługo na świecie powita swoje drugie dziecko. Gwiazda o ciąży poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie opublikowała wiele mówiące zdjęcie. 

Zobacz także: Marina nie potwierdziła plotek o ciąży. Zdradzić miało ją to zdjęcie. "Zaokrąglasz się"

We wtorek dziennikarka pojawiła się na pokazie marki Tomaotomo. Trzeba przyznać, że wyglądała kwitnąco i zdecydowanie nie kryła ciążowych krągłości. W wywiadzie z reporterką portalu Jastrząbpost.pl przyznała, ile przytyła w trakcie ciąży.

Przytyłam. 15 kg to jest dużo, natomiast prawda jest taka, że jeżeli chodzi o garderobę to ok, te wszystkie spodnie rurki, te wszystkie obcisłe rzeczy są na mnie za małe i nie wyglądam w nich na pewno dobrze. Przygotowuje się od początku, wszystko jeszcze raz. Mój partner nie miał dzieci do tej pory, więc też w moich rękach leży przygotowanie jego do tej roli, żeby dokładnie wiedział, co się dzieję, co powinien wiedzieć, a czego nie, jak się zachować tak, żeby było bezpiecznie, więc myślę, że też będę się skupiać na tym, żeby on wiedział tyle, co przynajmniej ja, może nawet więcej - ujawniła. 

Moro wyznała także, że dla jej partnera Konrada Komornickiego to będzie pierwsze dziecko, dlatego to ona musi go przygotować do nowej roli taty. Wygląda jednak na to, że ukochany gwiazdy radzi sobie doskonale i jest bardzo troskliwy. 

Teraz powiedziałam, że muszę wyjść i być tutaj z wami, więc biegusiem wydzwonił kierowcę, który mnie tutaj przywiózł, żebym nie musiała jeździć sama samochodem. Dostałam jasny komunikat, że natychmiast mam zadzwonić, żeby on mógł też zamówić kierowcę po mnie do domu. Może nie jest tak, że zdejmuje kurtkę, jak ja chcę przeskoczyć przez kałużę, ale nie jest źle - stwierdziła.

A Wy, chcecie mieć w przyszłości dzieci? A może już macie wesołą gromadkę? :) 

Zobacz także: Czy ciążą można się "zarazić"? Brzmi absurdalnie, ale naukowcy mają zaskakującą odpowiedź na to pytanie

EN_01315424_0344
Fotografia: EAST NEWS
odeta
Fotografia: Instagram/odetamoro

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów