Ochroniarz Eda Sheerana nową gwiazdą internetu. Od razu skradł mu całe show

Magdalena Kulej 17.04.2018
Ed Sheeran ochroniarz
Fotografia: instagram.com/securitykev

Choć zwykle ochroniarze to osoby, które nie rzucają się w oczy, obstawa Eda Sheerana ma szansę przejść do historii. Kevin pojawił się właśnie na Instagramie i wkrótce może mieć więcej fanów od swojego pracodawcy.

Ed Sheeran to niekwestionowana gwiazda muzyki. Oznacza to, że gdziekolwiek się pojawi, może zostać osaczony przez licznych wielbicieli i jeszcze liczniejsze wielbicielki. Ale znalezienie się w kręgu Sheerana to nie taka prosta sprawa, bo jeśli chcesz się tam dostać, najpierw będziesz musiała zmierzyć się z Kevinem.

Zobacz także: Ed Sheeran ma nowego sobowtóra. Jest nim dwuletnia dziewczynka

Kevin Myers to ochroniarz rudego gwiazdora i osoba, której nie warto lekceważyć. Nie tylko dlatego, że zapewne jednym uściskiem mógłby zmiażdżyć ci dłoń. Kevin to od kilku dni jedna z największych gwiazd Instagrama. Sheeran zatrudnił ochronę w 2015 roku po tym, jak jego fani stali się trochę… natarczywi. A jeżeli już decydować się na swojego „goryla”, to dlaczego by nie wybrać takiego, który z łatwością mógłby stać się niezastąpionym kompanem również od zabawy? Kevin był więc strzałem w dziesiątkę.

Ochroniarz Eda Sheerana na Instagramie

7 kwietnia na Instagramie pojawiło się konto „Securitykev” i świat nagle oszalał. Od tamtej pory Kevin systematycznie dzieli się z fanami kulisami swojego życia jako obstawa Eda Sheerana, którego nazywa pieszczotliwie... "swoim kochaniem".

Ja zawsze pilnuję. On zawsze je – brzmi jeden z jego żartobliwych postów.

I tak to właśnie wygląda na wielu opublikowanych do tej pory zdjęciach. Kevin chodzi z Edem na zakupy, do kina, jeździ na narty i "romantyczne wypady" na rajskie plaże. Bacznie (choć z ewidentnie znudzoną miną) przygląda się swojemu znanemu pracodawcy, dzielnie znosi jego nagłe ataki miłości albo po prostu bawi się razem z nim. Wygląda na to, że ich relacja to nie tylko biznes, a prawdziwy bromance! Fani są zachwyceni, a my wcale się nie dziwimy. Spójrz tylko na ich wspólne zdjęcia!

Zobacz także: Ed Sheeran pokazuje, że każdy hit można zagrać czterema akordami

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów