Nowe buty Lewandowskiej nie spodobały się jej fankom. "Te gumofilce są brzydkie"

Malwina Wasilewska 22.09.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Trenerka pochwaliła się butami za ponad 4 tysiące złotych. Niestety nie wszyscy się nimi zachwycają...

Anna Lewandowska właśnie zamieściła zdjęcie w swojej jesiennej stylizacji. Wzrok fanek szczególnie przykuły jej buty. Niektóre z nich się nimi zachwycają, a inne twierdzą, że są okropne. Okazuje się, że ten kontrowersyjny model zdecydowanie nie należy do najtańszych. Zobaczcie, jak prezentują się nowe buty trenerki.

Obserwatorki krytykują buty Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska znów znalazła się pod ostrzałem krytyki. Tym razem poszło o jej buty, którymi pochwaliła się w nowym poście na Instagramie. Żona Lewandowskiego postawiła na czarne kalosze na masywnej platformie w czerwonym kolorze. Okazuje się, że ten model pochodzi z najnowszej kolekcji luksusowej marki Bottega Veneta i kosztuje ponad 4 tys. zł.

Tego typu fason jest z pewnością bardzo wygodny, jednak ie wszystkim się podoba. Niektóre obserwatorki Anny otwarcie krytykują jej wybór:

Te gumofilce są brzydkie ale nic komu do tego ile kosztują. Ta pani zarabia to i ma. Niech sobie wydaje ile i na co chce. Moim zdaniem powinna raczej pochwalić się butami z Louboutin - to bardziej jej styl i klasa.

Okropne.

Te buty są koszmarne.

A jak wy oceniacie ten model?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów