Agnieszka Hyży oskarżona o rozbicie małżeństwa. Odpowiedź gwiazdy mistrzowska!

Martyna Wojciechowska 20.03.2018
Agnieszka Hyży odpowiada na hejt na Instagramie
Fotografia: Instagram.com/agnieszka_hyzy

Postawa godna naśladowania.

Agnieszka Hyży jest szczęśliwą żoną Grzegorza Hyżego, jednak nadal nie wszyscy akceptują ten związek. Choć od rozwodu Grzegorza z jego byłą żoną Mają minęły 3 lata, jego fanki nadal nie potrafią o tym zapomnieć. Niektóre twierdzą, że to Agnieszka odpowiedzialna jest za rozbicie ich małżeństwa. Jedna z nich postanowiła wbić jej szpilę w komentarzu na Instagramie. Na reakcję gwiazdy nie musiałyśmy długo czekać.

Zobacz także: Agnieszka Hyży zrezygnowała z makijażu. Na zdjęciu z basenu pokazała, jak wygląda w naturalnej odsłonie

Obserwatorka zarzuciła Agnieszce Hyży rozbicie małżeństwa

Pod jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie Agnieszki Hyży pojawił się krytyczny komentarz jednej z obserwatorek.

Maja ładniejsza i nie kradnie cudzych mężów.

Agnieszka postanowiła jej odpowiedzieć w kulturalny sposób:

Hahaha :) ciekawe. Ciekawe, jak można kogoś ukraść, gdy ktoś rok jest wolny. Cudownej niedzieli dla Ciebie!

Fanki natychmiast stanęły w obronie gwiazdy telewizji Polsat.

Bardzo nie lubię, jak ktoś krytykuje na cudzym profilu, a swój ma zablokowany. Pani Agnieszko, ja śledzę Pani profil i chętnie się inspiruję. Mało komentuję, ale serduchem wspieram.

Czemu ludzie nie potrafią się zająć swoim życiem? Chciała to ukradła, nie chciała to nie. Zachowaj swoje opinie dla siebie, bo raczej nikogo nie obchodzą.

Agnieszka jest wdzięczna dziewczynom za to, że ją poparły. W kolejnych komentarzach odniosła się do ich słów i zdradziła, jak trudno było się jej uodpornić na hejt:

Najłatwiej rzucić kamieniem, nie pokazując twarzy ani nie podpisując się z imienia i nazwiska. To generalnie problem internetu. Ludzie wylewają swoje frustracje. Podbudowują ego często depcząc innych. My już troszkę uodpornieni, ale boli tak czy siak. Miło wiedzieć, że ktoś myśli inaczej i przede wszystkim zdroworozsądkowo podchodzi do tematu. Wszystkiego dobrego.

My życzymy parze wszystkiego dobrego!

Zobacz także:  Grzegorzowi Hyżemu zarzucono, że zostawił rodzinę dla Agnieszki Popielewicz. Prezenterka pierwszy raz komentuje te doniesienia

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów