Obserwatorka o brzuchu Lewandowskiej: "Nienaturalny i niezdrowy". Ma rację?

Hanna Skowron 08.11.2018
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Wybuchła burza w komentarzach!

Anna Lewandowska non stop zmaga się z hejtem, który coraz częściej przekracza granice absurdu. Jej zdjęcia na Instagramie inspirują miliony Polek, jednak zawsze znajdzie się ktoś, kto wytknie jej błąd. Ostatnio jedna z obserwatorek Lewandowskiej skrytykowała jej brzuch. Po chwili wybuchła burza w komentarzach.

Zobacz także

Anna Lewandowska w ogniu krytyki

Perfekcyjna figura Anny Lewandowska to efekt wytężonych ćwiczeń na siłowni i właściwie dobranej diety. Każda z nas chciałaby mieć takie ciało jak ona, ale spójrzmy prawdzie w oczy - niewiele osób jest w stanie osiągnąć tak spektakularne rezultaty. Jednak hejterzy mają na ten temat inne zdanie.

Ostatnio trenerka zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego umięśnionego brzucha, który nie spodobał się jednej obserwatorce. Dziewczyna stwierdziła, że Anna przesadziła z ćwiczeniami:

Brzuch nienaturalny i niezdrowy. Mówię o tym widocznym na zdjęciu. Wystarczy zapoznać się z fizjologią. Jeśli to cię przerasta, to zapytaj fizjoterapeuty uroginekologicznego, czemu taki brzuch u kobiety nie jest wskazany - napisała internautka.

Wierne fanki Lewandowskiej postanowiły wziąć Annę w obronę:

Pani brzuch również jest niezdrowy...otyłość jest niezdrowa, więc pani nie powinna się akurat wypowiadać", "Dodam, że osobiście, jak regularnie ćwiczę brzuch, to widzę tylko pozytywne tego aspekty: mniej bolesne i obfite miesiączki, lepsze trawienie i niezatrzymywanie wody. Wygląd to do tego jeszcze wartość dodana, a mój brzuch oczywiście nie wygląda aż tak jak u Anny Lewandowskiej. Ciekawe, czemu lekarz miałby ocenić ten brzuch jako niezdrowy - czytamy.

Tym razem Anna nie wzięła udziału w dyskusji. A jak wy oceniacie jej figurę?

Zobacz także: Julia Wieniawa w lateksowej kreacji na imprezie. Nigdy nie pokazała tak dużo! 

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Kochamy polskie seriale i uwielbiamy występujących w nich bohaterów. Wiecie, ile wasze ulubione gwiazdy zarabiają za jeden dzień zdjęciowy? Będziecie w szoku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów