Rozenek w ogniu krytyki! "Która mama karmiąca piersią jest w stanie zostawić dziecko na cały dzień?"

Malwina Wasilewska 17.09.2020
Małgorzata Rozenek
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Obserwatorka twierdzi, że Rozenek jest nieodpowiedzialną matką. Na odpowiedź "Perfekcyjnej" nie trzeba było długo czekać.

Łączenie macierzyństwa z pracą zawodową to ogromne wyzwanie dla każdej matki. Doskonale wie o tym Małgorzata Rozenek, która po porodzie nie zwalnia tempa w karierze. Niestety nie wszyscy chwalą ten wybór. Jedna z internautek otwarcie skrytykowała "Perfekcyjną" za to, że nie dba o swoje dziecko i zostawia je na cały dzień bez pokarmu.

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez internautkę

Małgorzata Rozenek szybko po porodzie wróciła do pracy. "Perfekcyjna" bierze udział w eventach medialnych, udziela się w mediach społecznościowych, udziela wywiadów i prowadzi swój program. Do tego zajmuje się swoim 3-miesięcznym synem.

Jedna z internautek jest oburzona zachowaniem Małgorzaty, twierdząc, że nie powinna zostawiać dziecka samego na cały dzień.

Mam córkę, która urodziła się tydzień przed pani synem i szczerze? Nie wiem, która mama karmiąca piersią trzymiesięczne dziecko jest w stanie zostawić je na cały dzień, idąc na zabiegi albo sesję zdjęciową... A oczywiście dziecko je mleko mamy... Cud! - pisze jedna z obserwatorek.

Rozenek odpowiedziała jej krótko:

Każda mama, która ma laktator.

Po czyjej stronie stoicie?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów